Keystone logo
Cardiff University "MPharm" vaistinė
Cardiff University

"MPharm" vaistinė

Cardiff, Jungtinė Karalystė

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

Stovykloje

* užsienyje | antriesiems, tretiesiems ir ketvirtiesiems metams: 9250 svarų sterlingų / pirmiesiems metams: 9000 svarų sterlingų

Įvadas

Mūsų magistrantūros studijų programa skirta suteikti jums žinių, įgūdžių ir patirties, kurių jums prireiks norint pradėti farmacininko karjerą. Mūsų mokykla tarptautiniu mastu garsėja išskirtine mokymo ir mokslinių tyrimų kokybe.

Kardifo universitete studijuoti farmacijos magistrantūrą reiškia studijuoti vienoje geriausių Jungtinės Karalystės farmacijos mokyklų.

Šiuolaikiniai vaistininkai yra ne tik vaistų atradimo ir tiekimo ekspertai, bet ir tiesiogiai prisideda prie pacientų sveikatos ir gerovės gerinimo. Dabar daugelis jų vaistus skiria nepriklausomai nuo gydytojo. Didžiuojamės galėdami rengti ateities vaistininkus, o kadangi vaistininko vaidmuo keičiasi, mūsų programa taip pat atspindi šiuos įdomius pokyčius.

Visų pirma siekiame užtikrinti, kad mūsų absolventai būtų pasirengę žengti kitą karjeros žingsnį ir pasinaudoti daugybe jų laukiančių galimybių.

Štai kodėl 95 % mūsų studentų, kurie 2022 m. laikė Generalinės farmacijos tarybos's registracijos egzaminą, išlaikė jį iš pirmo karto, t. y. daugiau nei bendras šalies vidurkis (82 %). Jau daugelį metų 100 % mūsų absolventų, pateikusių paraiškas dalyvauti ikiregistraciniame farmacijos mokyme, sėkmingai gauna mokymosi vietą.

Šioje ketverių metų tarptautiniu mastu pripažintoje programoje sužinosite apie naujų vaistų atradimą ir kūrimą, ištirsite jų chemines, fizikines, chemines, farmakologines ir toksikologines savybes. Taip pat studijuosite klinikinį vaistų vartojimą ir farmacininko vaidmenį gerinant pacientų gydymo rezultatus, dalyvaujant tarpprofesinių sveikatos priežiūros komandų veikloje.

Sužinosite apie daugelio žmogaus ligų pagrindinę patofiziologiją ir apie tai, kaip naudojant vaistus galima sustabdyti, sulėtinti ar pakeisti ligos eigą.

Viso to jus mokys pasaulyje pirmaujančių akademinių darbuotojų ir farmacijos specialistų komanda, turinti daug patirties. Naujausioje mokslinių tyrimų kompetencijos programoje (Research Excellence Framework) Farmacijos mokykla užėmė pirmąją vietą šalyje. Tai yra tiesioginis mūsų mokslinių tyrimų projektų kokybės ir pažangumo rezultatas.

Dalis jūsų mokymosi vyks kartu su kitų sveikatos priežiūros disciplinų studentais, nes tai yra mūsų tarpprofesinio mokymo dalis, taip pat turėsite galimybę atlikti įvairias praktikas tiek tradicinėse, tiek naujose aplinkose, įskaitant bendruomenės ir ligoninės vaistines, bendrosios praktikos gydytojus ir specializuotas sveikatos ir socialinės rūpybos įstaigas. Taip įgysite neįkainojamos patirties sveikatos priežiūros paslaugų teikimo srityje.

Mūsų įsipareigojimas prisitaikyti prie besikeičiančių vaistininko profesijos poreikių

Mūsų MPharm programa yra nuolat peržiūrima, nes nuolat stengiamės tobulinti kursą, kad jis atspindėtų farmacijos praktikos pokyčius ir užtikrintų, kad mūsų absolventai turėtų įgūdžių, žinių ir patirties, reikalingų tolesnei farmacijos karjerai. Ši peržiūra grindžiama mūsų reguliavimo institucijos - Generalinės farmacijos tarybos - parengtais farmacijos švietimo ir mokymo standartais.

Kodėl studijuoti šį kursą

Glaudžiai susibūrusi, Long-įsitvirtinusi mokykla

Ilgametę tradiciją turinti mokykla, kurioje jau daugiau nei 100 metų vykdoma aukšto lygio mokymo ir mokslinių tyrimų veikla.

Geriausia mokykla mokslinių tyrimų kompetencijos srityje

Mes užimame bendrą pirmąją vietą Farmacijos mokykla Jungtinėje Karalystėje dėl mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų kokybės pagal mokslinių tyrimų kompetencijos sistemą.

Aukščiausias išlaikytų egzaminų skaičius prieš registracijos egzaminą

95% mūsų studentų, kurie 2022 m. laikė Bendrosios farmacijos tarybos registracijos egzaminą, išlaikė pirmąjį, t. y. daugiau nei bendras šalies vidurkis (82%).

Puikios karjeros perspektyvos

98,5 proc. mūsų absolventų, praėjus 15 mėnesių po studijų pabaigos, dirba aukštos kvalifikacijos darbą ir (arba) tęsia studijas. (Absolventų rezultatai 2020/21 m. m.)

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Programos mokestis už mokslą

Apie Mokyklą

Chat with students

Klausimai