Keystone logo
Campbell University MS klinikinių tyrimų prisijungę
Campbell University

MS klinikinių tyrimų prisijungę

Raleigh, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Nuotolinis mokymasis

* Už kredito valandos

Įvadas

Mokslo magistras Clinical Research (MSCR) laipsnį yra internetinė programa:

 • Skirtas šviesti studentus literatūroje vertinimo, studijų projektavimo, mokslinių tyrimų metodikas, duomenų tvarkymo ir statistinės analizės ir aiškinimo.
 • Siūlo tą patį intensyvumą ir kokybę akis į akį klasių, bet be laiko ir kelionių apribojimus tradicinėje klasėje.
 • Leidžia studentams tobulėti akademiniu taip pat profesionaliai, įdomų ir auganti lauke klinikinių tyrimų
 • Specialiai sukurta siekiant skatinti sąveiką tarp bendraamžių, fakulteto ir pramonės specialistų
 • Akcentas mokslinių tyrimų projektą, remiantis studentų terapinį interesą. Studentai gali dirbti savarankiškai arba bendradarbiauti su kitu MSCR studentas. Fakultetas tarnauti kaip mokslinių tyrimų projekto konsultantų visame tyrimai projekto patirtį
 • Rengia absolventus atvykti į lauką pozicijose, įskaitant duomenų valdytojus, medicinos rašytojų, klinikinių tyrimų monitoriai, studijų koordinatorių reguliavimo reikalų specialistai, institucijų apžvalga valdyba (IRB) Administratoriai ir projektų specialistų. Be to, daugelis absolventai siekti profesinių laipsnių per medicinos ir sveikatos mokslų srityse
 • Gali būti naudinga studentams visose gyvenimo srityse, pradedant nuo darbo profesionalai, studentai iš kitų profesinių mokymo programas, taip pat asmenims, pageidaujantiems padidinti jų užimtumo galimybes.

Ši programa yra visiškai internete be rezidentūros reikalaujama; Todėl tarptautinės pareiškėjai negali gauti JAV studentų vizas.

Internetiniai klases MSCR programos:

 • Yra specialiai suprojektuoti bendradarbiaujant ir bendraujant su bendraamžiais ir dėstytojų.
 • Vyks abiejų interaktyvių ir savaiminio mokymosi formatų įvairovė taip, kad geriausiai atitiktų įvairius mokymosi poreikius mūsų studentams. Pavyzdžiai bendradarbiavimo formatus įtraukti grupių projektai, diskusijų lentos, prezentacijas, sinchroninio klasės sesijų, seminarai su lektorių, realaus laiko prieigą prie studentų ir dėstytojų internetinės klasėse ar pokalbių kambariai, ir tarpusavio peržiūrą užduotis. Be to, bendradarbiavimo metodai yra papildytas nepriklausomų užduočių, pavyzdžiui, rodmenis, video, individualios užduotys, savarankiškas vertinimų, viktorinos, egzaminų ir vadovėliai
 • Panaudoti interneto sesijas, kur profesoriai sugeba surengti testus ir apklausas realiu laiku įvertinti studento žinias ir komforto lygį su, kuriems temomis. Dabar sesijos gali būti registruojami ir vėliau peržiūrėti studentai negali dalyvauti gyventi.
 • Leisti studentams turi galimybę dirbti kartu realiu laiku virtualios susitikimų kambariai, bet kuriuo metu; dieną ar naktį, be profesoriaus dalyvavimą. Be šių virtualių susitikimų kambariai, jie gali transliuoti savo kompiuterių ekranus, komentuoti virtualių lentos, dalis interneto turinio ir daugiau.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai