Keystone logo
© Dr. Seyed Mahmood Nikbakht Zadeh
California State University San Bernardino

California State University San Bernardino

California State University San Bernardino

Įvadas

Sveikatos mokslo ir žmogaus ekologijos katedra yra įsipareigojusi teikti visapusišką išsilavinimą ir mokymą įvairiems studentams, suteikdama jiems galimybę tobulėti visais sveikatos aspektais. Turėdami platų akademinių pasiūlymų asortimentą, siekiame, kad mūsų studentai įgytų žinių ir įgūdžių, reikalingų teigiamai paveikti asmenų ir bendruomenių sveikatą ir gerovę. Mūsų bakalauro studijų programos yra sukurtos taip, kad atitiktų kintančius sveikatos priežiūros pramonės poreikius.

Aplinkos sveikatos mokslų bakalauras daugiausia dėmesio skiria esminei žmonių sveikatos ir aplinkos sankirtai. Šios programos studentai tiria būdus, kaip nustatyti ir sumažinti pavojų aplinkai, užtikrinant visuomenės sveikatos ir saugos skatinimą.

Sveikatos paslaugų administravimo bakalauras laikosi į valdymą orientuoto požiūrio, rengdamas studentus vadovauti ir optimizuoti sveikatos priežiūros organizacijas. Sutelkiant dėmesį į sveikatos priežiūros politiką, finansus ir strateginį planavimą, absolventai tampa veiksmingi lyderiai, galintys naršyti sveikatos priežiūros kraštovaizdžio sudėtingumu.

Visuomenės sveikatos mokslų bakalauro studijose studentai gilinasi į didesnes problemas, turinčias įtakos bendruomenių sveikatai, kurdami ligų prevencijos ir bendros gerovės gerinimo strategijas. Ši programa įkvepia gilų epidemiologijos, sveikatos skatinimo ir politikos kūrimo supratimą, užtikrindama, kad absolventai būtų gerai pasirengę spręsti neatidėliotinas visuomenės sveikatos problemas.

Tiems, kurie domisi mityba ir jos poveikiu žmogaus sveikatai, siūlome mitybos mokslų ir dietologijos bakalauro studijas. Ši programa moko studentus tapti registruotais dietologais, kurie atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį skatinant sveikos mitybos įpročius ir ligų prevenciją. Studentams žengiant į priekį akademinėje kelionėje, suteikiame jiems galimybę įgyti aukštąjį išsilavinimą per mūsų studijų programas.

Sveikatos paslaugų administravimo magistras siūlo nuodugnesnį sveikatos priežiūros valdymo principų tyrimą, paruošdamas specialistus skatinti pokyčius ir inovacijas pramonėje.

Mūsų visuomenės sveikatos magistras suteikia studentams galimybę tapti visuomenės sveikatos specialistais, turinčiais galimybę įvertinti ir spręsti sveikatos skirtumus, kurti intervencijos programas ir propaguoti įrodymais pagrįstą politiką.

Galiausiai mitybos mokslų magistrantūra daugiausia dėmesio skiria pažangiems tyrimams ir pažangiajai mitybos praktikai, todėl absolventai gali tapti mitybos terapijos ir tyrimų lyderiais.

Sveikatos mokslo ir žmogaus ekologijos katedroje esame pasiryžę kurti kompetentingus ir gailestingus sveikatos specialistus, pasiruošusius spręsti dinamiškos ir nuolat besikeičiančios srities iššūkius. Dėl griežtų akademikų, praktinės patirties ir ekspertų fakulteto mentorystės mūsų studentai įgalina sukurti reikšmingus pokyčius ir reikšmingai prisidėti prie pasaulinių sveikatos rezultatų gerinimo.

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • San Bernardino

      5500 University Parkway, 92407, San Bernardino

    Klausimai