Keystone logo
Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Cabarrus College Of Health Sciences

Įvadas

Cabarrus College Of Health Sciences teikia pažangų, pavyzdingą sveikatos priežiūros mokymą.

Geriausiu 2016 m. Šiaurės Karolinos mažuoju koledžu pavadintas „ Cabarrus College Of Health Sciences iš mažos slaugos mokyklos virto tvirta švietimo įstaiga, siūlančia septynių sveikatos mokslų mokslo laipsnius. Nuo vienerių metų diplomų iki asocijuotų, bakalauro ir magistro laipsnių, įskaitant ne visą darbo dieną ir internetu teikiamas galimybes, mes siūlome galimybę patenkinti mūsų poreikius, nesvarbu, ar esate naujas sveikatos priežiūros srityje, ar jau dirbate ir norite siekti karjeros.

Mūsų pažangiausiame miestelyje, esančiame „Atrium Health Cabarrus“ teritorijoje, mokysitės įtraukiančioje, profesionalioje sveikatos priežiūros aplinkoje, kuri įkūnija kompetenciją ir suteikia neprilygstamą realaus gyvenimo klinikinę patirtį. Jūs sužinosite iš ekspertų dėstytojų, kurie teikia individualias instrukcijas ir yra pasiryžę padėti jums pasisekti, kol esate čia ir baigę studijas.

Mūsų studentai gali pasigirti 90 ir daugiau procentų leidimų išdavimo ir pažymėjimų išdavimo normų, gerokai viršijančių valstybinius ir nacionalinius vidurkius, o 96 procentai sveikatos priežiūros srityje dirba per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.

Vietos

  • Concord

    Medical Park Drive Northeast,401, 28025, Concord

    Klausimai