Keystone logo
© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

Įvadas

Brunel University London , pavadintas įtakingos Didžiosios Britanijos inžinierės Isambardo Karalystės Brunelio vardu, nuo pat duris atvėrusio 1966 m. Nuolatos teikė akademinį meistriškumą. Per daugiau nei 50 metų mokymosi universitetas gavo keletą apdovanojimų ir šiuo metu yra pavadintas 34-uoju pasaulyje. tarptautinė perspektyva („Times Higher Education World University Rankings 2020“).

Universitetas didžiuojasi garsiais akademikais, kurie kuria ir Brunelio programas, ir teikia savo visame pasaulyje žinomus mokslinius tyrimus. Šie pedagogai paruošia absolventus atlyginti už karjerą suteikdami realaus pasaulio įgūdžių, kuriuos būtų galima pritaikyti darbo vietoje.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

Istorija ir švietimas

Brunel University London pavadintas vieno žymiausių Didžiosios Britanijos inžinierių Isambard Kingdom Brunel vardu. Keletas Brunelio absolventų tapo visuomenės sveikatos akademinės bendruomenės lyderiais tokiose srityse kaip visuomenės sveikatos ekonomika ir infekcinių ligų kontrolė, taip pat gamybos, civilinės inžinerijos, paslaugų ir valdžios sektorių inžinerijos srityse.

Universitetas nuosekliai siekia atitikti akademinius standartus, nustatytus JK Aukštojo mokslo kokybės kodekse, kurį paskelbė Kokybės užtikrinimo agentūra ir kuris nustato nacionalinius lūkesčius, kuriuos privalo atitikti visos JK aukštosios mokyklos. Universiteto procesai ir procedūros nuosekliai atitinka Anglijos, Velso ir Šiaurės Airijos aukštojo mokslo kvalifikacijų sąrangą (FHEQ), kad būtų užtikrinti aukšti akademiniai standartai ir švietimo kokybė, kurios tikėjosi studentai ir absolventai.

„Brunel“ studijuojate su aistringais akademikais, kurie yra gerbiami savo srities ekspertai. Šie akademikai yra pasiryžę padėti jums išsiugdyti švietimo ir asmeninius įgūdžius, kurių jums reikia norint sėkmingai baigti mokslus.

Tyrimai

Brunel University London yra įsipareigojęs vykdyti pasaulyje pirmaujančius mokslinius tyrimus ir suderina akademinį griežtumą su vyriausybės, pramonės ir pelno bei ne pelno sektorių poreikiais visame pasaulyje - teikia kūrybingus sudėtingų iššūkių sprendimus, teikiančius ekonominę, kultūrinę ir socialinę naudą.

Internetinis tyrimas

„Brunel“ internetinė mokymosi platforma leidžia mokytis savo programos tinkamu laiku ir vietoje, atitinkančiu jūsų tvarkaraštį ir įsipareigojimus. Universiteto internetinės konferencijos funkcija suteikia galimybę bendrauti su kolegomis ir turi bendrą prieigą prie tiesioginių vaizdo įrašų.

Studijų metu turėsite prieigą prie:

 • Studijų medžiagos įtraukimas: jūsų šaltiniuose yra vaizdo įrašų paskaitos, atvejų analizė, klasių forumai ir internetinės transliacijos.
 • Palaikymas ir patarimai: Jūsų paskirtas programos dėstytojas padės jums per akademinį tobulėjimą studijų metu.
 • Jūsų virtualus miestelis: mokykitės iš bet kurios vietos ir užmegzkite ryšius su bendraminčiais profesionalais visame pasaulyje.
 • Atvira biblioteka: Internetiniai studentai turi visišką prieigą prie plačios „Brunel“ skaitmeninės bibliotekos, kurioje yra knygos, straipsniai ir elektroniniai šaltiniai.

Kodėl rinktis mus

 • Brunel University London yra vienas iš 25 geriausių JK universitetų pagal absolventų pradinį atlyginimą.
 • 72 % pasaulyje pirmaujančių / tarptautiniu mastu puikių mokslinių tyrimų rezultatų.
 • 2022 m. „Times Higher Education Impact Rankings“ reitinge yra 40 geriausių universitetų, kuriuose intensyviai atliekami moksliniai tyrimai.
 • „Times Higher Education World University Rankings 2023“ duomenimis Brunel University London pagal tarptautinę perspektyvą užima 4 vietą JK ir 20 vietą pasaulyje.
 • Brunel aprūpina absolventus praktiniais įgūdžiais, padedančiais spręsti visuomenės iššūkius pasauliniu mastu, ir paruošia jiems moksliniais tyrimais vadovaujamą išsilavinimą iš labai patyrusių dėstytojų.
 • Studijuokite bet kada ir bet kur, turėdami 100% internetinius laipsnius.

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • London

  London, Jungtinė Karalystė

  Klausimai