Keystone logo
Brunel Medical School

Brunel Medical School

Brunel Medical School

Įvadas

Brunel 5 metų MBBS suteikia galimybę įgyti medicinos žinių ir profesinių įgūdžių, kurių jums prireiks kaip naujam gydytojui, pasiruošusiam tolesniam mokymuisi JK ar užsienyje.

2023 m. rugsėjo mėn. tarptautiniams studentams yra 120 vietų

Brunel Medical School skiria nemažai medicinos stipendijų

Jūsų mokymasis Brunel bus pagrįstas komandomis, technologijomis ir orientuotas į pacientą, paruošdamas jus medicinos praktikos ateičiai. Komandinis mokymasis (TBL) yra pagrindinis mokymo metodas ankstyvaisiais metais. Tai apverstas klasėje metodas, kuriame akcentuojamas dažnas mokymosi stebėjimas ir interaktyvus komandinis darbas.

Nuo pat pirmosios kadencijos jūs sužinosite apie pacientų priežiūrą iš prižiūrimo bendravimo su tikrais pacientais, reguliariai lankydamiesi bendrosios praktikos kabinetuose.

3 metais pradėsite klinikinę praktiką ligoninėse; esantis Didžiojo Londono vakaruose ir Anglijos pietryčiuose.

Mokykla siekia transformuoti medicininį švietimą ir sveikatos priežiūros praktiką per švietimą, mokslinius tyrimus kartu su daugiadalykiu bendruomenės įsitraukimu. Brunel medicinos absolventai rūpinsis savo pacientais ir bendruomenėmis geranoriškai, profesionaliai ir komandiniu darbu.

Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. džiaugiamės galėdami pristatyti 5 metų trukmės medicinos bakalauro laipsnį, kuris suteikia medicinos bakalauro, chirurgijos bakalauro (MBBS) laipsnį. Naujasis Brunel Medical School yra Sveikatos ir gyvosios gamtos mokslų kolegijos dalis. Mūsų 5 metų medicinos MBBS yra atvira studentams iš ne JK ir ES. Esant pirmai progai, mes diskutuosime su Health Education England ir Studentų biuru, kad galėtume artimiausiu metu pasiūlyti savo medicinos laipsnį studentams iš JK ir ES (bus patvirtinta).

Kodėl studijuoti mediciną Brunel?

Klinikinės vietos apima Londoną ir Pietryčių Angliją

 • Per savo medicinos studijas Brunel atliksite daugybę klinikinių praktikų. Čia jūs ne tik stebėsite, bet turėsite galimybę pritaikyti savo klinikines žinias realiose klinikinėse situacijose.

Stipendijos

 • Brunel Medical School skirs 10 stipendijų specialiai MBBS Medicine už 2021/22 m. Norėdami gauti informacijos, apsilankykite stipendijų tinklalapyje.

Dėmesys bendruomenės medicinai

 • Įdomus mūsų medicinos MBBS elementas yra tai, kaip pritaikysite savo klinikines žinias mūsų vietinėse bendruomenėse. Pamatysite „didesnį vaizdą“ sužinoję, kaip užtikrinti gerą sveikatą visiems, o ne tik vieno paciento sveikatą. Ši vertinga patirtis, įgyta vietoje, gali būti pritaikyta bendruomenėms visame pasaulyje.

Išmokite medicinos mokslo ir „meno“.

 • Čia, Brunel, mes nedėstome gamtos mokslų atskirai, jūs turite žinoti, kodėl mokate. Sužinosite viską apie medicinos mokslą – kaip gydytojai naudoja naujausius mokslinius tyrimus, kad padėtų priimti sprendimus. Taip pat išmoksite medicinos „meno“ – kaip įrodymais pagrįsta medicina taikoma kiekvienam pacientui, kurį pamatysite.

Pasiruoškite „pasaulinei“ medicinai

 • Mes suteiksime specialistų patarimus, palaikymą ir patarimus tiems, kurie nori dalyvauti USMLE arba MCCEE .
 • Sužinosite apie 21-ojo amžiaus iššūkius, su kuriais susiduriame, jų poveikį sveikatai ir kaip tai susiję su pacientų priežiūros praktika. Sužinosite prevencijos, visuomenės sveikatos, reabilitacijos ir kitų klinikinės medicinos aspektų svarbą pasauliniu mastu. Mes paruošime jus praktikuoti mediciną ne tik JK ir jūsų gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.
 • Išvystytas „skaitmeninis“ pasaulis – naudodamiesi mūsų naujoviškomis mokymo programomis patirsite įvairių technologijų, pvz dirbtinis intelektas, robotika, virtuali realybė ir virtualių konsultacijų teikimas.
 • Besivystantis pasaulis – būsite išmokyti praktikuoti mediciną, atsižvelgdami į paciento požymius ir simptomus, nenaudodami daugelio šiuolaikinių technologijų aspektų. Kai kuriais atvejais be elektros!

Pirminė medicinos kvalifikacija

 • JK medicinos laipsnis pripažįstamas visame pasaulyje. Baigsite pirminę medicinos kvalifikaciją, kuri suteikia jums laikiną registraciją GMC ir licenciją verstis 1-ojo įkūrimo metų / 1 rezidentūros metų pareigomis.

Tapkite mūsų tarptautinės bendruomenės dalimi

 • Pasaulio studentai Brunelį vadina namais – tuo mes labai didžiuojamės. Tiesą sakant, Brunel yra atstovaujama 150 pasaulio šalių, o tai suteikia jums galimybę gyventi ir mokytis kaip įvairios, pasaulinės bendruomenės dalimi.

Garantuotas studentų apgyvendinimas mūsų Vakarų Londono miestelyje

 • Mes turime daugiau nei 4500 modernių, patogių ir saugių kambarių su įvairiomis apgyvendinimo galimybėmis miestelyje.

130580_Box-image-x700.jpg

„Didžiuojamės savo pasaulinio lygio medicinos mokykla Brunelyje, kurios tikslas – paruošti jus 21-ojo amžiaus medicinai įvairiose klinikinėse ir bendruomenės aplinkose. Visų pirma, mes įdėsime žinias ir supratimą apie integruotas priežiūros sistemas, kuriose fizinės ir psichinės sveikatos priežiūra vis dažniau teikiama bendruomenėje, kurią remia skaitmeninių technologijų pažanga. Gaminsime gydytojus, turinčius žinių, įgūdžių, lankstumo ir orientuoto į pacientą, kad galėtų praktikuoti mediciną visame pasaulyje.

Profesorius Paulas Hellewellas

Sveikatos ir gyvybės mokslų kolegijos viceprovostas ir dekanas

Vietos

 • Uxbridge

  Brunel University London, Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

  Klausimai