Keystone logo
Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College Reabilitacijos mokslų daktaras
Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Reabilitacijos mokslų daktaras

Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Išskirtinių dėstytojų kuravimas ir įdomios tarpdisciplininių tyrimų bei bendradarbiavimo galimybės: yra tarp daugelio privalumų, kurie pritraukia studentus į mūsų reabilitacijos mokslų daktaro programą. Šioje tarpdisciplininėje srityje mes atliekame tyrimus, skirtus suprasti veiksnius, kurie skatina neįgaliųjų ar jų vystymosi riziką turinčių žmonių aktyvumą, funkciją ir dalyvavimą kasdieniame gyvenime. Mūsų doktorantūros programa rengia studentus - turintiems ir neturint profesinių laipsnių - akademinei karjerai mokslinių tyrimų ir mokymo srityje.

BU, jūs glaudžiai bendrausite su pasiektais, tarptautiniu mastu gerbiamais dėstytojais visame universitete tiek didaktiniame mokyme, tiek kuruojamuose tyrimuose. Šie tyrėjai yra žymūs ergoterapijos ir kineziterapijos lyderiai, turintys patirties judesių mokslo, raidos psichologijos, visuomenės sveikatos ir psichiatrinės reabilitacijos srityse.

Turėsite prieigą prie moderniausių tyrimų ir mokymo įrenginių Bostono universitete ir už jo ribų. Mūsų fakultetas intensyviai bendradarbiauja su BU kolegomis biomedicinos inžinerijos, psichologijos, visuomenės sveikatos ir medicinos srityse, taip pat su vietinėmis mokyklomis ir kitomis bendruomenės programomis - siūlo daugybę įvairių tyrimų galimybių.

Mes tikime, kad studentai gali geriausiai pasirengti nepriklausomiems tyrimams ir stipendijoms, vadovaujant stipriam mentoriui. Dėl šios priežasties mūsų doktorantai turi įsipareigoti nuolat dalyvauti nuolatiniame tyrime, kurį atlieka mentorystės dėstytojas. Jūsų mentorius padės jums atlikti mokslinius tyrimus ir planuoti kursinius darbus, sutelkti dėmesį į specializacijos ir disertacijos temą ir padėti pasirengti mokslininkų karjerai.

Reabilitacijos mokslų daktaras paruošia jus darbui:

universiteto aplinkoje mokyti ir atlikti tyrimus

mokslinių tyrimų institutai kaip podoktorantė

nepriklausomi ir privatūs tyrimų institutai

biomedicinos ir technologijų tyrimų pramonė

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai