Keystone logo
Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Boston University - College of Health & Rehabilitation Sciences: Sargent College

Įvadas

Kaip viena iš pirmaujančių šalies sveikatos ir reabilitacijos mokslų mokyklų, „Sargent“ sujungia puikius dėstytojus, sudėtingas akademines programas ir moderniausias galimybes, kad suteiktų griežtą išsilavinimą ir pavyzdinę klinikinę patirtį. Mūsų tarpdisciplininis požiūris apima visas mūsų klinikines programas po vienu stogu; ši aplinka atspindi sveikatos priežiūros ateitį ir skatina giliai vertinti darbą visose profesijose.

Sargent, kuriame gyvena daugiau nei 1300 bakalauro ir 450 magistrantų, siūlo glaudų, mažų kolegijų aplinką dideliame, įvairialypiame tyrimų universitete. Profesoriai palaiko ir yra prieinami bei turi tikrą ryšį su savo studentais. Dideliame fakultete yra vieni gerbiamiausių šalies sveikatos ir reabilitacijos lyderių.

Bostono universiteto sveikatos ir reabilitacijos mokslų koledžo misija: Sargento koledžas yra tobulinti, išsaugoti, skleisti ir pritaikyti žinias sveikatos ir reabilitacijos moksluose. BU Sargent koledžas siekia sukurti aplinką, kuri skatintų kritišką ir novatorišką mąstymą, kad geriausiai atitiktų visuomenės sveikatos priežiūros poreikius.

Sargent koledžo laipsnis paruošia studentus įvairiai naudingai ir paklausiai karjerai. JAV darbo statistikos biuro profesinės perspektyvos vadovas vertina didelę karjerą tarp tų, kurių augimo potencialas yra didžiausias iš visų stebimų profesijų.

Sveikatos priežiūros sritis yra dinamiška, įvairi ir sparčiai auga - taip pat ir ieškomų sveikatos priežiūros specialistų galimybės.

„Sargent“ turėsite pranašumą mokydamiesi pirmaujančioje tarptautinėje mokslinių tyrimų įstaigoje su aukščiausio lygio programomis. Visuose keturiuose skyriuose mokinius ruošiame taip, kaip gali nedaug kitų mokyklų.

„Sargent“ tarpprofesinio švietimo (IPE) programa skatina visų katedrų studentus toliau suprasti įvairias sveikatos priežiūros profesijas ir ugdyti įgūdžius, kurių jiems reikia norint tobulėti dirbant komandose.

Vietos

  • Boston

    Commonwealth Avenue,635, 02215, Boston

    Klausimai