Keystone logo
Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering

Įvadas

Vidurio Europos širdyje yra universitetas, kurį privalote pažinti. Budapešto technologijos ir ekonomikos universitetas arba, kaip mes paprasčiausiai vadiname BME, turi turtingą praeitį - kaip ji buvo sukurta 1782 m. BME yra pirmoji vieta Vengrijoje, kur inžinieriai buvo mokomi universiteto lygiu, o pats Mechanikos inžinerijos fakultetas buvo sukurtas 1871 m.

Miestelis yra Budapešte ( Vengrijos sostinė), šalia Dunojaus upės , tarptautiškiausios pasaulyje upės, jungiančios 10 šalių.

Mieste yra viduramžių pilių rajonas su rūmais, kultūros objektais ir istoriniu miesto centru, kuriame gausu lankytinų vietų. Budapeštą vakaruose supa dideli miškai , idealiai tinkantys žygiams pėsčiomis. Jei norėtumėte pasikrauti po dienos žygių, ar žinojote, kad Budapešte yra rajonas, kuriame yra unikalių, vadinamųjų „griuvėsių barų“ ? Žinoma, aplink galite rasti ne tik užeigų, bet ir daugybę klubų bei gatvės maisto vietų. Viskas per mažiau nei 10 minučių kelionę naudojant tankų Budapešto viešojo transporto tinklą.

Tarkime, kad nusprendėte atsipalaiduoti po savo paskaitų. Jokiu problemu! Galite maloniai pasivaikščioti ant 200 metrųGellért kalvos (iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas į mūsų gražų miestą) arba apsilankyti Gellért terminiame SPA centre (pastatytame 1200-aisiais). Beje, mieste yra 14 SPA centrų ir akvaparkų, siūlančių platų poilsio pasirinkimą.

Vasaros savaitgaliais istorinis Laisvės tiltas (taip pat per kelias minutes pėsčiomis nuo „Uni“) tampa tik pėsčiųjų tiltu, kuriame vyksta gyvi koncertai, „jam session“ ar net jogos pamokos po atviru dangumi.

BME turi 3 Nobelio premijos laureatus; vienas jų buvo mūsų fakulteto studentas ir dėstytojas: Dénesas Gáboras , pelnęs Nobelio premiją už hologramos atradimą, Theodoras von Kármánas , „raketų technologijos tėvas“ JAV, ir László Helleris , „Heller“ aušinimo sistemos kūrėjas elektrinės.

Jei nesate tikri, kurią sritį pasirinkti mechanikos inžinerijoje, turime gerų naujienų. Mechanikos inžinerijos fakultetas siūlo mechanikos inžinerijos bakalaurą dviem specializacijomis: procesų inžinerija ir inžineriniu dizainu bei technologija. Magistrantūroje jūsų galimybės yra dar platesnės; mūsų magistrantūros mechanikos inžinerijos modeliavimas siūlo penkias specializacijas:

- Dizainas ir technologijos,

- šilumos inžinerija,

- Tvirtoji mechanika

- skysčių mechanika ir

- Branduolinė inžinerija.

Iš specializacijų turite pasirinkti du, pagrindinį ir nepilnametį. Branduolinę inžineriją galima pasirinkti kaip vieną pagrindinę + mažąją spec.

BME Mechanikos inžinerijos fakultete tu tikrai ne vienas. Tarptautinė mentorių komanda teikia pagalbą apsigyvenant Budapešte.

Jei domitės tam tikra tema, galite prisijungti prie profesionalios studentų grupės, gauti daugiau gilių žinių ir kurti naujus pasiekimus.

BME yra daugybė laisvalaikio praleidimo galimybių. Iš pradžių BME turi gyvą socialinį gyvenimą: koncertai, vakarėliai, trunkantys iki paryčių, kur išleidžiate savo garą ir linksminatės.

Ir yra pats miestas: Budapešte negalima nuobodžiauti nei dieną, nei naktį. Galite susitikti su savo naujais draugais, pagreitinti kofeino kiekį, numalšinti troškulį šimtuose prašmatnių naujos bangos kavinių netoli BME arba apsilankyti restoranuose ar greito maisto paslaugose miesto centre.

Jei susidomėjote, ateikite mokytis į BME Mechanikos inžinerijos fakultetą!

Daugiau informacijos: href = "https://gpk.bme.hu/en/

Nuorodos, kurios gali jums padėti:

href = "https://www.imt.bme.hu/

href = "https://gpk.bme.hu/en/

BME sporto centras

Universiteto ypatybės

Jei jums taip pat patinka mokytis ir sportuoti, BME esate tinkamoje vietoje. 20 BME studentų yra jos oficialios sporto asociacijos (MAFC) nariai ir olimpinėse žaidynėse iškovojo 32 aukso medalius (8 iš jų buvo iš Mechanikos inžinerijos fakulteto).

Būdami BME studentai, galite su nuolaida lankytis BME sporto centre , kuriame yra treniruoklių salė, aerobika, futsalas, spiningavimas, skvošas, dziudo, laipiojimas patalpose ir joga.

Pietinėje miestelio pusėje yra visiškai nauja plaukimo priemonė su 25 metrų ilgio baseinu.

Bet, žinoma, Dunojaus krantai idealiai tinka ilgiems bėgimo ar dviračio seansams.

    Vietos

    • Budapest

      Műegyetem rkp. 3.

      Klausimai