Keystone logo
Blue Cliff College

Blue Cliff College

Blue Cliff College

Įvadas

Blue Cliff College yra įsipareigojęs naudoti savo žmogiškuosius ir fizinius išteklius teikdamas paslaugas, palengvinančias asmeninį augimą, profesinį tobulėjimą ir atsakomybės jausmą savo studentams.

Pagrindinis „ Blue Cliff College tikslas yra padėti studentams išsiugdyti aukštą kompetencijos lygį, kuris pasiekiamas ieškant, įsisavinant ir skleidžiant žinias akademinėse programose. Įtaigiausias kolegijos tikslas yra paruošti studentus kvalifikuotai veikti konkurencingoje visuomenėje pasirinktoje karjeroje ir ugdyti savyje profesinės ir socialinės atsakomybės suvokimą kartu su etinio elgesio principų įvertinimu.

Mūsų filosofija yra įkvėpti studentus siekti meistriškumo ir pasiekti maksimalų asmeninį potencialą. „Mėlynasis skardis“ skatina kiekvieną studentą siekti kuo geresnio akademinio, verslo, socialinio, profesinio ir asmeninio darbo. Kad ir koks būtų akademinis susidomėjimas, mes stengiamės suteikti kuo geresnį išsilavinimą. Mūsų akcentuojamas mokymo planas, žemas studentų ir mokytojų santykis bei praktinė patirtis užtikrins, kad Mėlynojo skardžio absolventas būtų kruopščiai parengtas.

Vietos

  • Fayetteville

    North College Avenue,3448, 72703, Fayetteville

    Klausimai