Keystone logo
Bezmialem Vakif University PHD anatomijoje
Bezmialem Vakif University

PHD anatomijoje

Adnan Menderes Bulvarı, Turkija

Request duration

Anglų kalba, Turkų

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Mūsų skyrius buvo įkurtas 2011 m. Mūsų skyriuje siūlomos švietimo programos vykdomos pagal „Baigiamojo darbo magistrantūros studijų programą“, kuri yra susijusi su Bezmialem fondo universiteto sveikatos mokslų institutu. Anatomijos disertacijos aspirantūroje, kurią teikia mūsų skyrius; Klasikinis makroskopinės anatomijos ugdymas, taip pat neuroanatomijos ir klinikinės anatomijos ugdymas yra sutelktas į. Antrosios pakopos anatomijos absolventai baigia „magistrantūros studijas“.

Mūsų misija yra užtikrinti, kad mūsų studentai gautų universalų antrosios pakopos išsilavinimą kaip šiuolaikinis ir kolektyvinis naudos gavėjas, turintis mokymosi visą gyvenimą ir savęs atnaujinimo įgūdžių, profesinę ir mokslinę intelektinę kompetenciją, studentai, kurie yra tyrėjai, dalyviai ir akcininkai, gerbiantys žmogų turi principų ir turi etines vertybes.

Gebėjimas nustatyti, išspręsti ir plėtoti anatomines hipotezes, naudojant aukšto lygio anatomijos žinias; ugdyti anatomus, kurie planuoja ir įgyvendina savo studijas, apimančias fizinius, psichologinius, socialinius, aplinkosaugos ir socialinius metodus, pagrįstus moksliniais pagrindais, atliekančius novatorišką, novatorišką, teisingą, greitą, dabartinį ir veiksmingą informacijos srautą taikant naujus metodus ir taikymus nacionalinėje ir tarptautines platformas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai