Keystone logo
Bellin College Fizinės terapijos mokslų daktaras (DScPT)
Bellin College

Fizinės terapijos mokslų daktaras (DScPT)

Green Bay, Jungtinės Amerikos Valstijos

65 Hours

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Bellin College DScPT programa yra skirta plėtoti įrodymais pagrįstus kineziterapeutų praktikus ir klinikų mokslininkus. Absolventai bus kritiškai mąstantys, atspindintys, empatiški ir besimokantys visą gyvenimą. Galiausiai absolventai taps aukštos kvalifikacijos savarankiškais specialistais, kurie yra pasirengę tapti mokymo srities lyderiais ir klinikinių tyrimų dalyviais bei dalyviais.

Fizinės terapijos mokslų daktaro (DSc) kelias yra 65 kreditų programa, susidedanti iš trijų pamatinių branduolių: klinikinio, mokymo ir mokymosi bei mokslinių tyrimų kompetencijos. Studentai gali pasirinkti įvykdyti savo klinikinio meistriškumo pagrindą, užpildydami Bellin College ortopedijos ir rankinės fizinės terapijos (OMPT) stipendiją. Studentai taip pat gali pervesti kreditus į Bellin College DSc programą iš bet kurios ABPTRFE arba ACOMPTE akredituotos stipendijų programos (įskaitant ne OMPT programas). Baigę klinikinį pagrindą, studentai pereina į specialybės kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama moksliniams tyrimams, biostatistikai, mokymo programų kūrimui, vertinimui ir lyderystei.

DScPT programos tikslai

Plėtoti klinikinius mokslininkus, galinčius baigti pažangius klinikinius tyrimus, tobulinant fizinės terapijos profesiją.

Ugdykite švietimo lyderius, kurie puikiai vykdo mentorystę, diegia profesines vertybes ir yra pavyzdžiai savo kolegoms ir studentams.

DScPT programos rezultatai

Baigęs programą absolventas gali:

Tobulinkite kineziterapijos mokslą atlikdami vertimo tyrimus, kad pagerintumėte pacientų rezultatus ir sveikatos priežiūros sistemas.

Tarnaukite kaip praktikos vadovas kuriant, vadovaujant ir vertinant sistemas, kad būtų pažengta įrodymais pagrįsta praktika.

Pritaikykite transformacinius vadovavimo įgūdžius, kad paveiktumėte sveikatos politiką, skirtą profesijai tobulinti ir rezultatams gerinti, skatindama ekonomišką ir įrodymais pagrįstą priežiūrą.

Parodykite mokymo kompetenciją kurdami, vertindami ir vertindami mokymo programas, įtraukdami patikimus pedagoginius ir androloginius principus.

Parodykite bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžius, reikalingus moksliniam darbui pristatyti ir paskelbti.

Bendradarbiaukite tarpprofesionaliai ir tarpprofesionaliai, spręsdami sudėtingas praktikos, sistemos ir politikos problemas.

Atkreipkite dėmesį, kad fizinės terapijos mokslų daktaro laipsnis Bellin College nėra pradinio laipsnio. Jis skirtas šiuo metu licencijuotiems kineziterapeutams, norintiems tobulėti klinikinės priežiūros, tyrimų ir mokymo srityse.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai