Keystone logo
Bellin College

Bellin College

Bellin College

Įvadas

Slaugos ar medicininės vizualizacijos karjera suteikia galimybę padėti, išgydyti ir suteikti vilties, išmokti ir klestėti - rasti tikslą, išpildyti aistrą ir įgyti atlygio. Bellin College mes stengiamės suteikti jums puikų išsilavinimą, kuris išpildo šį pažadą ir paruošia greitai besikeičiančios sveikatos priežiūros aplinkos reikalavimus.

Tikslinė mokymo programa, plati praktinė praktika, vadovavimo ir paslaugų mokymasis bei atsidavimas meistriškumo, sąžiningumo, bendruomeniškumo ir rūpestingumo vertybėms padeda mūsų studentams pasisekti akademiškai ir profesionaliai.

Bellin College yra pasirengęs paruošti sveikatos priežiūros specialistus, suteikdamas intelektualiai stimuliuojančią aplinką, orientuotą į lyderystę, visuomenės darbą ir mokymąsi visą gyvenimą, kuri skatina sveikatos priežiūros praktikos tobulėjimą ir profesijos tobulėjimą.

Bellin College dėstytojai yra pagalbininkai, pavyzdžiai ir ištekliai mokymosi procese. Mes teikiame aplinką, palaikančią įvairius studentus. Siekiame švietimo meistriškumo, padėdami studentams ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius, kad jie atitiktų kolegijos vertybes - kompetencija, sąžiningumas, bendruomeniškumas ir rūpestis.

Mokymas / mokymasis yra dinamiškas atradimų procesas, pasiekiamas sąveikaujant ir įsitraukiant. Fakulteto nariai įgyvendina bendradarbiavimo mokymo strategijas bendradarbiaudami su studentais, kad pasiektų programos rezultatų. Studentai dalijasi atsakomybe siekti savo mokymosi tikslų dalyvaudami švietimo procese. Kaip bendrai kuriantys mokiniai, studentai yra atsakingi už mokslinio požiūrio į mokymąsi formavimą įsisavinant ir integruojant naujas žinias, panaudojant technologijas ir gyvenimo patirtį.

Bellin College yra pasirengę atlikti vadovavimo vaidmenį ir paveikti socialinius, etinius, politinius ir ekonominius sveikatos priežiūros klausimus.

Vietos

  • Green Bay

    Eaton Road,3201, 54311, Green Bay

    Klausimai