Keystone logo
© Eva Dang
BCNH College of Nutrition & Health

BCNH College of Nutrition & Health

BCNH College of Nutrition & Health

Įvadas

Įsteigta prieš 17 metų, BCNH yra žinoma dėl savo akademinės ir klinikinės kompetencijos, remiantis įrodymais pagrįsta mokymo programa, kurią teikia labai gerbiami dėstytojai, jų srities specialistai.

Lankstus mokymasis

Visi BCNH kursai yra suplanuoti lanksčiai. Dauguma mūsų studentų baigia studijas kartu su darbo ar šeimos įsipareigojimais, todėl naudojame naujausias technologijas, kad mūsų studentai galėtų mokytis jiems patogiu metu. Studentai gali pasirinkti lankyti pamokas asmeniškai, prisijungti prie tiesioginio prisijungimo ar žiūrėti įrašus savo laiku.

Brooke Cagle / Unsplash

three people sitting in front of table laughing together

Akreditacijos

Kadangi "Nutritional Therapy" diplomas ir maistinės terapijos bakalauro laipsnis (pagyrimai) yra akredituoti NTEC, mūsų absolventai gali kreiptis dėl greito įrašo į papildomą ir natūralios sveikatos priežiūros tarybos (CNHC) profesinį registrą, kurį palaiko departamentas Sveikatos.

Akademinė kompetencija

BCNH mes aistringai siekiame suteikti mūsų studentams kuo išsamesnį mokymą, kad taptume puikiais mitybos specialistais.

Mes mokome įrodymais pagrįstą funkcinę mediciną, todėl mūsų absolventai yra geriau pasirengę įvertinti paskelbtus mokslo darbus. Mes sukursime savo mokslinių tyrimų įgūdžius nuo pirmojo kurso, pradedant nuo to, kaip rasti ir skaityti mokslinius tyrimus, o vėliau - baigti kursą, suteikiant galimybę kritiškai vertinti studijas.

Mūsų dėstytojai yra jų srities specialistai, o jūs būsite mokomi apie naujausius tyrimus ir mitybos terapijos pokyčius.

"Mechanizmai" - visi mūsų studentai ir absolventai asocijuojasi su BCNH mechanizmais!

Iš esmės tai yra supratimas apie „kodėl“ ar „kaip“ maistas ar maistinė medžiaga gali būti naudingi ar žalingi jūsų klientui, suprasdami fiziologinius procesus, kuriuos jis gali paveikti organizme. Žinoti savo mechanizmus yra labai svarbu, kad ir jūsų klientai, ir kiti sveikatos priežiūros specialistai galėtų juos rimtai priimti.

Visapusiškas mokymas - mūsų kursai suteikia išsamią informaciją apie dabartinius mitybos terapijos tyrimus, o mokymo programos yra atnaujinamos kasmet (pavyzdžiui, naujausi papildymai apima išsamų žarnyno mikrofloros tyrimą ir jo įtaką sveikatai bei naudą ir (arba) apribojimus genetiniams tyrimams, susijusiems su mitybos terapija )

Vietos

  • London

    17-18, Barkat House, 116 -118 Finchley Road, Londo, NW3 5HT, London

Programos

Klausimai