Keystone logo
Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Baylor College Of Medicine

Įvadas

Baylor College Of Medicine yra sveikatos mokslų universitetas, kuriantis žinias ir pritaikantis mokslą bei atradimus tolesniam švietimui, sveikatos priežiūrai ir visuomenės paslaugoms vietoje ir visame pasaulyje.

Baylor College Of Medicine yra sveikatos mokslų universitetas, turintis kompetencijos paveldą ir viziją, kaip pagerinti sveikatą pasitelkiant mokslą, stipendijas ir naujoves.

Mes priėmėme pagrindines vertybes, į kurias atsižvelgiame viskuo, ką darome kolegijoje. Tos vertybės yra Pagarba, Sąžiningumas, Naujovės, Komandinis darbas ir Puikumas. Kiekvienoje iš mūsų keturių mokyklų - Medicinos mokykloje, Biomedicinos mokslų aukštojoje mokykloje, Sveikatos profesijų mokykloje ir Nacionalinėje atogrąžų medicinos mokykloje - mes įtraukiame šias vertybes, kaip tai darome savo misijos srityse: mokslinių tyrimų, pacientų priežiūros, švietimo ir kt. visuomenės darbas.

Norint išlaikyti mūsų vadovaujamą meistriškumą, reikia talentų ir kruopščių mūsų akademinės vadovybės, dėstytojų, darbuotojų ir praktikantų pastangų. Šį darbą matau kiekvieną dieną iš visų aplinkinių. Baylor College Of Medicine yra išskirtinė vieta.

Baylor College Of Medicine nuolat laikomas geriausiu medicinos studentų, magistrantų ir sveikatos profesijų studentų pasirinkimu.

Vietos

  • Houston

    Baylor Plaza,1, 77030, Houston

    Klausimai