Keystone logo
BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

BAU International University Batumi

Įvadas

70511_2Q6A1170.JPG

BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra naujai įsteigtas mokymo universitetas Gruzijoje, kuriame tris kartus vykdomą švietimo ir tyrimų misiją sėkmingai vykdo aukštos kvalifikacijos akademinis personalas, naujausios technologijos, laboratorijos ir kabinetai. Amerikos pavyzdinė švietimo programa atitinka tarptautinius standartus ir ją vykdo užsienio, taip pat gruzinų profesoriai, pakviesti iš įvairių švietimo institucijų. Universitetas yra toje pačioje srityje, kur yra ligoninė „Medina“. Tai suteikia mums galimybę suteikti geriausią išsilavinimą medicinos studentams, nes jie gaus klinikinę patirtį nuo pirmųjų studijų metų. BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra universitetas, priklausantis BAU pasauliniam tinklui, kurį sudaro 9 universitetai, 16 ryšių skyrių ir 3 kalbų mokyklos, išsidėsčiusios 9 šalyse 4 žemynuose. Tai suteikia puikią galimybę mūsų studentams praturtinti savo žinias ir patirtį vadovaujant medicinos ir švietimo įstaigoms pasauliniu mastu.

70514_2Q6A0986.JPG

Kodėl BAU BATUMI ?

 1. BAU tarptautinis universitetas, Batumis yra BAU Global Network universitetas, kurį sudaro aukštojo mokslo institucijos visame pasaulyje. Taigi, mūsų studentai turi unikalias galimybes plėsti savo žinias ir patirtį pasauliniu mastu.
 2. BAU tarptautinis universitetas, Batumis, yra toje pačioje vietoje, kur yra ligoninė „Medina“. Tai leis mums suteikti geriausią išsilavinimą medicinos studentams, nes jie įgis klinikinę patirtį nuo pirmųjų studijų metų.
 3. Amerikos pavyzdinė švietimo programa atitinka tarptautinius standartus, trunka šešerius metus ir vykdoma anglų kalba. Studijų metu studentai taip pat dalyvaus USMLE (Jungtinių Valstijų medicinos licencijavimo egzaminas) kursuose. Programa yra tarptautiniu mastu akredituota WFME.
 4. Baumio tarptautinis universitetas, Batumis, yra vienintelė universitetas Gruzijoje, siūlantis anatomijos pjaustymą karda.
 5. BAU Tarptautiniame universitete, Batumis, vadovauja dėstytojai, pakviesti į Bahcesehir (Stambule) universitetą ir susijusį kliniką "Medical Park", taip pat iš įvairių Gruzijos universitetų. Be to, universitete periodiškai vyksta garsūs gydytojai iš Turkijos, kurie rengia viešas paskaitas studentams.
 6. BAU tarptautinis universitetas, pati Batumis yra modernus įrenginys, kuriame yra naujausios technologijos, laboratorijos ir klasės.
 7. Universiteto studentai turi prieigą prie fizinės bibliotekos universiteto pastato viduje, taip pat prie vienos iš turtingiausių elektroninių bibliotekų visame pasaulyje - Stadiono bibliotekos Bahcesehir universitete.
 8. Universitete pasižymi daugiakultūrė aplinka, leidžianti mūsų studentams susipažinti su draugais ir būsimais kolegomis, turinti skirtingą kultūrą, tradicijas ir fonas iš įvairių pasaulio šalių.
 9. Universitetas yra viename iš gražiausių Gruzijos miestų - Batumis, kuris yra populiari turizmo vieta Juodosios jūros pakrantėje. Gyvenant ir mokant Batumis studentai taip pat gali naudotis saugia aplinka ir prieinamomis kainomis, kurios studentams sukuria patrauklesnę aplinką.
70515_2Q6A0598.JPG

Misija ir vizija

Misija

UAB „BAU tarptautinis universitetas, Batumis“ misija yra tarptautinių standartų švietimo politika, aukštos kvalifikacijos personalo paruošimas, turintis mokslinę viziją ir aprūpintas žiniomis apie inovatyvias technologijas ir liberalias vertybes, kurios bus konkurencingos vietinėje ir tarptautinėje rinkoje.

UNIVERSITETO MISIJOS PAGRINDINIAI TIKSLAI:

 • vykdyti ir plėtoti aukštojo mokslo programas;
 • šviesti ir mokyti aukštos kvalifikacijos žmogiškuosius išteklius, kad būtų konkurencinga tarptautinėje darbo rinkoje;
 • remti Edukacinio universiteto integraciją į tarptautinę švietimo ir mokslo bendruomenę;
 • plėtoti ir įgyvendinti bendras švietimo programas ir mokslinių tyrimų projektus su Gruzijos ir tarptautiniais universitetais;
 • užtikrinti dėstytojų ir dėstytojų akademinę laisvę;
 • sukurti į studentą orientuotą aplinką mokymosi ir tiriamąjai veiklai.

PAGRINDINIAI UNIVERSITETO TIKSLAI TOLESNIAI:

 • nuolatinis švietimo programų tobulinimas ir novatoriškas ugdymo proceso tobulinimas;
 • atsižvelgti į potencialių darbdavių interesus;
 • maksimali parama studentams, norintiems tapti profesionalais;
 • pagalba diegiant naujas žinias ir mokslinius tyrimus;
 • tarptautinio mokslinio bendradarbiavimo plėtra;
 • studentų mobilumo skatinimas;
 • pagalba kuriant ir įgyvendinant tarptautinius mokslinius tyrimus;
 • parama profesoriams tobulėjant
70513_2Q6A1286.JPG

Vizija

Edukacinis universitetas LLC „ BAU International University Batumi “ palaiko visuotinę viziją, kuri neatitinka politinių ir kultūrinių ribų ir gerbia žmogaus orumą, visuotines teises ir laisvę, nepriklausomai nuo lyties, rasės, odos spalvos, išpažinties ir religijos.

Suvienytų švietimo programų ir mokslinių tyrimų projektų su Gruzijos ir užsienio universitetais parengimas ir įgyvendinimas skatina studentų ir dėstytojų integraciją į pasaulio švietimo-mokslo sritį.

Universiteto tikslas - suteikti aukštos kokybės išsilavinimą ir plėsti pasaulinę viziją, kuri yra žmogaus ramybės, gerovės ir laimės pagrindas.

Vietos

 • Batumi

  14 Gen. A. Abashidze St, Batumi, 6010, Batumi

Programos

Klausimai