Keystone logo
Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Basic Health Care College Of FVH

Įvadas

Mes esame komanda, sudaryta iš profesionalių ir kompetentingų darbuotojų socialinėje ir sveikatos srityje bei pedagoginėje srityje, aistringai besitęsiančio švietimo srityje. Mūsų žinios ir patirtis apima platų disciplinų spektrą, o profesionalumą ir kompetenciją teikiame aukštu lygiu.

Mes sutelkiame dėmesį į jūsų įmonės poreikius ir atsižvelgiame į jūsų situaciją. Tai reiškia, kad šiomis dienomis galime organizuoti individualius, lanksčius ir specialius kursus ar konferencijas, skirtas individualiai darbo vietai.

Mūsų kompetentingų ir patyrusių pedagogų komanda žino, kas juda. Mes turime pirštą ant pulso ir galime pasitelkti savo platų profesionalų tinklą. Norėdami sustiprinti atskiro dalyvio galimybes perkelti, mes imamės savo išeities taško praktiškai ir dirbame, pavyzdžiui, mokydami diferenciacijos, mokydamiesi veiksmų, imituodami ir mokydamiesi skaitmeniniu būdu.

Tęstinio mokymo skyriuje daugiausia dėmesio skiriame visų lygių plėtrai. Mes žinome, kad darbuotojai nuolat susiduria su naujais iššūkiais ir problemomis. Ir mes žinome, kad plėtrai reikia daug atskirų darbuotojų. Dalyvaujame įvairiuose tinkluose savivaldybių, regionų ir nacionaliniu lygmenimis ir bendradarbiavimą vertiname kaip svarbų mūsų pačių kompetencijos ugdymo komponentą.

Vietos

 • Fredericia

  6. Julivej,67, 7000, Fredericia

  • Kolding

   Tvedvej,7, 6000, Kolding

   Klausimai