Keystone logo
Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Barry University School of Podiatric Medicine

Įvadas

Yra daug priežasčių siekti podiatro gydytojo karjeros. Tai yra medicininė / chirurginė karjera, kuri kelia iššūkių ir yra naudinga. Senėjančiai visuomenei ir visuotinei diabeto epidemijai plintant JAV, ateityje padidės aukštos kokybės podiatrų gydytojų poreikis.

Yra daug priežasčių rimtai laikyti Barry University School of Podiatric Medicine savo studijų vieta. Įsikūrusi gražioje Pietų Floridoje, mūsų programą akreditavo Podiatrų medicinos švietimo taryba. Komisija akredituoja mūsų universitetą Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijose. Mūsų tarptautinėje fakulteto komandoje yra visame pasaulyje žinomi medicinos ir sporto medicinos bei žaizdų priežiūros ekspertai.

Mūsų studentai mokomi mažose grupėse ir turi galimybę pasirinkti dvigubo laipsnio galimybes. Tiesą sakant, keli yra baigę magistro studijas mūsų Andreas verslo mokykloje. Mūsų studentams yra daugybė savanorių galimybių įvairioje Pietų Floridos bendruomenėje ir daugybė galimybių tyrinėti su dėstytojais. Tiesą sakant, daugelis studentų yra bendradarbiavę recenzuojamuose žurnaluose. „Yucatan“ suluošintų vaikų projektas suteikia galimybę mūsų studentams padėti nepalankioje padėtyje esančioms bendruomenėms užsienyje.

Bario universiteto Podiatrinės medicinos mokykloje mūsų klinikinio išsilavinimo patirtis yra neprilygstama. Studentai sukasi per aštuonias skirtingas ligonines ir klinikas visame Majamio rajone. Naujausios technologinės naujovės persmelkia mokymo programą, pradedant paskaitų surinkimo technologijomis ir e. Mokymosi patirtimi pirmaisiais metais, baigiant studentų ir pacientų sąveika su „pažangiausia“ technologija klinikose.

Vietos

  • Miami

    Northwest 115th Street,320, 33168, Miami

    Klausimai