Keystone logo
백석 연구소

백석 연구소

백석 연구소

Įvadas

Baek Seok-Won yra įsišaknijęs Jėzaus Kristaus evangelijoje ir maloningame skelbime, kad „tiesa išlaisvins tave“. (Jono 8:32) Mūsų institucija siekia ugdyti pasaulinius lyderius, turinčius įgūdžių, išminties ir asmenybės, paremtų krikščioniška pasaulėžiūra. 백석 연구소 yra du universitetai: Baekseoko kultūros universitetas ir Baekseoko universitetas bei Baekseoko meno kolegija.

Jis yra Cheonane, klestinčiame ir augančiame mieste, apie 90 kilometrų į pietus nuo Seulo. KTX (greitasis traukinys) trunka 35 minutes, šiek tiek daugiau nei valandą automobiliu ar autobusu ir šiek tiek daugiau metro. Miesto centras yra maždaug 10 minučių nuo miestelio, jame yra universalinės parduotuvės, teatrai, restoranai ir kiti patogumai. Už miesto yra rami kaimo vietovė su kalvomis, ežerais ir vynuogynais. Nuo istorinių vietų, muziejų, nepriklausomybės salių, liaudies kaimų ir karštųjų versmių yra 30–40 minučių kelio automobiliu nuo Baekseoko universiteto.

Žemo kalno papėdėje, medžių apsuptyje įsikūręs Baekseoko universitetas siūlo puikų šiuolaikinio akademinio rafinuotumo derinį nepaliestoje aplinkoje. Nuolat augantis miestelis ne tik turi daugybę puikių programų, bet ir siūlo daugybę patogumų, suteikiančių studentams ir dėstytojams malonumą tapti Baekseoko universitetu.

Vietos

  • Cheonan-si

    Cheonan-si, Pietų Korėja

    Klausimai