Keystone logo
Augusta University

Augusta University

Augusta University

Įvadas

Regentų taryba Augusta University apibrėžia kaip Gruzijos sveikatos / mokslų / medicinos kolegiją. Ir mes tokie esame. Išdidžiai. Mes taip pat esame dinamiškas, išsamus mokslinių tyrimų universitetas, siūlantis daugiau nei 150 studijų sričių dešimtyje kolegijų per bakalauro, absolvento ir profesines programas.

Dešimt universiteto kolegijų ir mokyklų, esančių visoje Augustavoje, ir palydoviniuose miesteliuose Atėnuose, Albanyje, Romoje ir Savanoje, turi didžiulį poveikį Gruzijoje.

Augusta University skirtas tiems, kurie nori sėkmės. Tai skirta žmonėms, norintiems pasiekti pokyčių, kurie nori patirties, kuri suteiktų jiems įrankių laimėti gyvenime. Jie pirmiausia teikia galimybę, trokšta sąveikos ir lyderystės ir nori eiti savo keliu. Jie yra tokio tipo žmonės, kurie nori padėti kitiems, besidomintiems besiformuojančiomis technologijomis ir senovės filosofija, ir nori būti užginčyti.

Būdamas bakalauro studijomis, galite susitelkti ties tuo, kas jus įkvepia. Mes padedame studentams rasti kelią ir suderinti savo tikslus, paruošdami juos sėkmei. Nuo pat pirmos dienos studentai yra palaikomi praturtintais mokymais klasėje ir už jos ribų. Gerai įgytas išsilavinimas paruoš jus beribei progai.

Mes siūlome daugiau nei 80 absolventų programų 10 mokyklų ir kolegijų. Mūsų programos, skirtos paruošti naujos kartos lyderius, skatina atradimus, meistriškumą, tarpdisciplininius tyrimus, naujoves, komunikaciją ir bendradarbiavimą. Kad ir kur vyktumėte akademinę kelionę, mūsų bendruomenė laukia, kol jūs padarysite savo ženklą.

Augusta University miestelio poilsis suteikia galimybę Augusta University studentams, dėstytojams ir darbuotojams dalyvauti fizinėje ir kultūrinėje veikloje. Daugybė galimybių miestelyje panardina studentus į realaus gyvenimo patirtį, kuri išaugina būtinus vadovavimo įgūdžius ir gebėjimus.

Vietos

  • Augusta

    15th Street,1120, 30912, Augusta

    Klausimai