Keystone logo
Assumption University Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis
Assumption University

Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis

Worcester, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Assumption University sveikatos mokslų programa parengia studentus plačioms karjeros galimybėms augančioje sveikatos priežiūros srityje, teikiant paraiškas klinikinei praktikai, administravimui, politikos formavimui ir tyrimams. Pagrindinė sveikatos mokslų prielaida yra tarpdisciplininė programa, apimanti gamtos mokslų, ligų ir negalios, sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir priežiūros modelių kursus, taip pat ekonomiką, etiką ir politiką, kuria vadovaujasi pasaulinės sveikatos priežiūros sistemos.

Sveikatos mokslų studentai raginami pritaikyti savo išsilavinimą pridedant koncentraciją prie savo pagrindinių, kurie gali padėti pasiruošti pasirinktai magistrantūros programai. Tipiškos sveikatos mokslų didžiųjų bendrovių koncentracijos yra prieškinezinė terapija, priešuždegiminė terapija, komunikacijos mokslai ir sutrikimai bei ikiklinikinės sveikatos profesijos. Šiuo metu taip pat plėtojama visuomenės sveikatos ir pacientų gynimo veikla.

Medicinos mokslų bakalauro laipsnis rengia studentus aukštojoje mokykloje, taip pat pradinio lygio pareigas sveikatos priežiūros administravimo, pacientų gynimo ir pacientų patirties, medicinos sąskaitų, sveikatos draudimo, farmacijos ir medicinos prietaisų pramonės.

Assumption University sveikatos mokslų bakalauro laipsnio pranašumai ir ypatybės

 • Įgykite žinių, įgūdžių ir patirties tikrai tarpdisciplininėje programoje, kuri paruoš jus sėkmei sudėtingoje ir nuolat besikeičiančioje sveikatos priežiūros pramonėje.
 • Užbaikite 200 valandų stažuotę sveikatos priežiūros įstaigose, įdarbindami jus iškart, baigę studijas.
 • Pasinaudokite mūsų vieta Worcester mieste, MA, vienos didžiausių JAV sveikatos priežiūros bendruomenių namuose.
 • Padėkite atlikti tyrimų tyrimus Universiteto Judėjimo ir reabilitacijos mokslo (MARS) laboratorijoje, vienoje iš nedaugelio judesių fiksavimo laboratorijų Centriniame Masačusetso valstijoje.
 • Pasiruoškite pakopos mokyklų fizinės terapijos, ergoterapijos, kalbos ir kalbos patologijos programoms ar kitoms klinikinėms sveikatos profesijoms, tokioms kaip gydytojo padėjėjas, odontologijos ar medicinos mokykla, slauga ir farmacija, naudodamiesi mūsų koncentracijos programomis, kad sutelktumėte savo švietimo ir karjeros kryptis.

Sveikatos mokslų programa Assumption University derina tarpdisciplininį kursą su prasmingu lauko darbu. Studijų metu įgysite žinių apie gamtos mokslus, ligas ir negalią bei sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir priežiūros modelius, taip pat ekonomiką, etiką ir politiką, kurios skatina mūsų pasaulinės sveikatos priežiūros sistemos. Šios žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite atlikdami stažuotę, paruoš jus aukštesnės pakopos mokyklai, pradinėms pareigoms sveikatos priežiūros pramonėje ir už jos ribų.

Patirtinis mokymasis

Prielaida, kad sveikatos mokslų programa apima semestro trukmės stažuotę sveikatos priežiūros srityje, leidžiančią studentams tobulinti ir tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių jiems prireiks norint veiksmingai prisidėti kaip sveikatos priežiūros specialistui. Ši stažuotės patirtis taip pat padeda studentams kurti karjerą ir įžvalgumą, o tai dažnai suteikia galimybių įsidarbinti baigus studijas.

Majoras

Sveikatos mokslo specialistai privalo baigti 14 pagrindinių kursų. Trys iš šių kursų sutampa su pagrindine mokymo programa, suteikiant studentams stiprią laisvųjų menų fondą. Be to, kai kurie sveikatos mokslų studijų kursai greičiausiai sutaps su specializuotų programų koncentracijomis, todėl studentai gali ne tik efektyviai baigti savo studijų reikalavimus, bet ir pritaikyti savo išsilavinimą taip pat ir savo karjeros interesams.

Specializuotos koncentracijos

"Assumption" sveikatos mokslų programa suteikia studentams iš visų didžiųjų galimybių sutelkti dėmesį į specialybės sritis, kurios padės jiems siekti absolventų programų ir karjeros jų pasirinkimu.

Komunikacijos mokslai ir sutrikimai:

Paruoškite dirbti kalbos kalbos patologijos (SLP) pagalbininku arba siekti aukštojo mokslo laipsnio kalbos kalbos patologijos ar audiologijos srityse.

Pacientų gynimas

Tobulinkite savo žinias ir supratimą apie sveikatos ir žmogaus paslaugas, sveikatos psichologiją, sveikatos priežiūros vadybą ir sociologiją, kalbant apie sveikatos priežiūros aplinką dirbant su pacientais ir jų labui.

Išankstinės klinikinės sveikatos profesijos:

Paruoškite klinikinės medicinos programas, pavyzdžiui, gydytojo asistentą, vaistinę, gydytoją ir dantų gydytoją. Studentai yra skatinami pagrindinių sveikatos mokslų ar biologijos.

Išankstinė profesinė terapija:

Pasiruoškite ergoterapijos magistrantūros studijoms. Studentai yra skatinami imtis sveikatos mokslų, paslaugų žmonėms ir reabilitacijos, biologijos ar psichologijos mokslų.

Išankstinė fizinė terapija:

Pasiruoškite magistrantūros arba fizinės terapijos studijoms. Studentai yra skatinami imtis sveikatos mokslų, paslaugų žmonėms ir reabilitacijos, biologijos ar psichologijos mokslų.

Judėjimo ir reabilitacijos mokslų (MARS) laboratorija

Assumption University įsikūrusi Judėjimo ir reabilitacijos mokslų (MARS) laboratorija, viena iš nedaugelio judesių fiksavimo laboratorijų Centriniame Masačusetso valstijoje. MARS laboratorija suteikia „Assumption“ bakalauro studijų pakopos studentams unikalią ir patogią galimybę išmokti naudotis labai sudėtinga judesių fiksavimo sistema.

Studentai užsiima eksperimentavimu realiame pasaulyje, pavyzdžiui, daktaro Bobo Carono atliktais žmogaus eisenos modelių tyrimais, ir yra visiškai pasinėrę į tyrimo procesą, įskaitant konceptualizavimą, duomenų rinkimą ir interpretavimą bei rašymą ir savo tyrimų pristatymą.

Dauguma studentų, naudojančių tokias sistemas kaip „MARS Lab“, studijuoja magistrantūroje. Dalyvavimas šios formos tyrimuose gali padėti atskirti prielaidų studentus profesinių ir fizinių, sveikatos, mankštos ar reabilitacijos mokslų pakopų programų taikymo metu.

Reikalavimai laipsniui

Pagrindiniai sveikatos mokslų kursai apjungia sveikatos priežiūros pramonei skirtus kursus, susijusius su negalia, ligomis, biologiniais mokslais ir matematika, kad būtų sukurta tikrai tarpdisciplininė programa, atspindinti dabartines ir kylančias sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, politikos ir administravimo tendencijas. Iš viso didžiosios programos turi baigti 14 kursų, iš viso 48 kreditų, iš kurių 10 kreditų sutampa su pagrindine programa.

Stažuotės ir rezultatai

Prielaidos sveikatos mokslų programa apima semestro trukmės praktiką sveikatos priežiūros srityje, kuri studentams suteikia galimybę tobulinti ir tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių jiems prireiks dirbant sveikatos priežiūros specialistu.

Kiekvienas studentas dirba su sveikatos mokslų fakultetu, siekdamas rasti tinkamą aplinką stažuotės metu ir susitinka su savo fakulteto vadovu kas savaitę, kad galėtų apdoroti savo patirtį ir susieti šias patirtis su kurso turiniu / teorija.

Sveikatos mokslų praktikos patirtis ne tik suteikia pagrindinę patirtį ir pagerina jų sugebėjimus, bet ir padeda studentams vystytis bei įgyti žinių ir dažnai suteikia galimybių įsidarbinti baigus studijas.

Naujausios praktikos svetainės, susijusios su sveikatos mokslu ir mūsų koncentracija:

 • Centrinė masinė fizinė terapija
 • THOM ankstyvosios intervencijos paslaugos
 • Wachusetto ankstyvosios vaikystės centras
 • Assumption University lengvosios atletikos treniruotės
 • Vorčesterio politechnikos instituto sportinis mokymas
 • Vusterio fizinė terapija
 • UMASS medicininė avarinė psichinė sveikata
 • Greendale fizinė terapija

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Sveikatos mokslų daktaras
  • Oakland, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Ikiprofesinių sveikatos mokslų bakalauras
  • Rapid City, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis
  • Pensacola, Jungtinės Amerikos Valstijos