Keystone logo
Aquinas College Sveikatos mokslų bakalauras
Aquinas College

Sveikatos mokslų bakalauras

Grand Rapids, Jungtinės Amerikos Valstijos

Request duration

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 25 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Naujai organizuotas katedros bruožai yra svarbiausi sveikatos mokslų srityje

Atsakydama į nacionalines ir regionines užimtumo tendencijas sveikatos ir medicinos srityse, „ Aquinas College “ pradės pasiūlyti pagrindinę sveikatos mokslų studiją, kad padėtų kolegijos misijai teikti karjeros orientavimo laisvės meną.

Naujasis Sveikatos mokslo darbuotojas yra vadinamosios Biologijos ir sveikatos mokslų skyriaus (anksčiau Biologijos katedros) dalis. Studentai imasi laisvųjų menų branduolio kartu su biologijos, chemijos, fizikos, biochemijos ir matematikos kursais, pritaikytais tam, kad įgytų antrosios pakopos mokymą giminingose sveikatos srityse, pvz. Kaip dalis mūsų įsipareigojimo mokslams, „ Aquinas College “ pradėjo kampaniją, kuri apima 32 mln.

Mokslo plėtra atvers kelią naujoms programoms, naujoviškiems moksliniams tyrimams ir studentų dalyvavimui rengiant mokslininkus, inžinierius ir matematikus, kurie prisidės prie regioninės STEM darbo jėgos, švietimo iniciatyvų ir mokslinių tyrimų.

 1. Vandens biologijos ir sveikatos mokslų absolventai naudojasi beveik 100 proc. Į gydytojo padėjėjo, fizinės terapijos ir dantų gydymo programas
 2. Vandens biologijos ir sveikatos mokslų absolventų medicinos mokyklos priėmimo norma yra maždaug 20% didesnė už šalies vidurkį.
 3. Nuo 2000 m. Beveik trečdalis Aquino biologijos ir sveikatos mokslų absolventų įgyja biologijos ar su sveikata susijusių sričių doktorantūrą (žmogaus medicina, veterinarija, odontologija, fizinė terapija ir kt.).
 4. Papildomai 14 proc. Akvatorijos biologijos ir sveikatos mokslų absolventų nuo 2000 m. Įgijo panašių sričių magistro laipsnį (gydytojo asistentas, visuomenės sveikata, sveikatos administravimas ir kt.).
 5. Penkerius metus veikia „ Aquinas College biologijos absolventai, pasiekę didesnę nei 90-ąjį procentilį pagrindiniame lauko bandyme, standartizuotame biologijos žinių bandyme, kurį administruoja daugiau kaip 300 kolegijų
 6. Iki dviejų kvalifikuotų „Aquinas“ studentų per metus gali būti priimami į Mičigano valstybinio universiteto Žmogaus medicinos koledžą per ankstyvą abiejų institucijų partnerystę.
 7. Kvalifikuoti „Aquinas“ biologijos ir sveikatos mokslai gali gauti pasirenkamus biologijos kreditus laboratoriniams tyrimams Van Andelio institute.
 8. Kiekvieną vasarą „Mohler-Thompson“ vasaros mokslininkų programoje dalyvauja ne mažiau kaip du fakulteto nariai iš Aquinas College biologijos ir sveikatos mokslų katedros, siūlanti stipendijas kvalifikuotiems studentams, užsiimantiems nepriklausomais tyrimais.
 9. Kiekvieną akvariumo biologijos ir sveikatos mokslų vadovo kursą ir laboratoriją moko visą darbo dieną dirbantis fakulteto narys, kuris uždirbo daktaro laipsnį. savo kompetencijos srityje.
 10. Biologijos ir sveikatos mokslų programos absolventai įgijo aukštąjį ar profesinį laipsnį prestižiniuose universitetuose, tokiuose kaip Brownas, Kornelis, Mičiganas, Šiaurės vakarai, Notre Dame ir UC Berkeley bei Harvard.

Praktinės patirties

Aquinas College biologijos ir sveikatos mokslų departamentas buvo atrinktas prisijungti prie mažos pasaulinės iniciatyvos (SWI), kuri yra ne pelno siekianti organizacija „Yale-University“, kurios tikslas - mokyti moksleiviams mokslinius metodus, tuo pačiu metu kuriant naujų antibiotikų atradimą. „Mūsų biologijos fakultetas džiaugiasi galėdamas būti šios novatoriškos programos dalimi, suteikiančia mūsų studentams daugiau galimybių dalyvauti autentiškuose tyrimuose“, - sakė biologijos daktaro daktaras Jennifer Hess. „Mes tikimės visiškai integruoti SWI mokymo programą į naują sveikatos mokslų mokymo programą, kuri šiuo metu kuriama mūsų skyriuje.“

Laipsnis

Aquinas College biologijos katedra buvo pasirinkta prisijungti prie mažos pasaulinės iniciatyvos (SWI) , kuri yra ne pelno siekianti organizacija „Yale-University“, kurios tikslas - mokyti moksleivių mokslinius metodus, tuo pačiu metu kuriant naujus antibiotikus. Ši atranka suteiks finansavimą mokymui ir medžiagoms, įtraukiant SWI mokymo programą į katedros įvadinius biologijos kursus 2017 m. Rudens semestre.

„Michigan“ viduje „ Aquinas College šiuo metu yra antroji aukštojo mokslo įstaiga (kita - Rytų Mičigano universitetas), o vienintelė maža laisvųjų menų kolegija yra sveikintina kaip SWI konsorciumo dalis. Programa buvo įkvėpta atsakant į Pirmininko patarėjų tarybą mokslo ir technologijų klausimais (PCAST) 2012 m. Ataskaitoje, kurioje raginama „keisti standartinius laboratorinius kursus su atradimais pagrįstais mokslinių tyrimų kursais“. kuri sprendžia realaus pasaulio krizę - mažėjantis veiksmingų antibiotikų pasiūla.

„Mūsų biologijos fakultetas džiaugiasi galėdamas būti šios novatoriškos programos dalimi, suteikiančia mūsų studentams daugiau galimybių dalyvauti autentiškuose tyrimuose“, - sakė biologijos daktaro daktaras Jennifer Hess. „Mes tikimės visapusiškai integruoti SWI mokymo programą į naują sveikatos mokslų mokymo programą, kuri šiuo metu kuriama mūsų biologijos skyriuje.“ SWI siekia „išspręsti visuotinį susirūpinimą dėl atsparumo antibiotikams, atrasti naujų natūralių produktų antibiotikų kandidatus ir ištirti nepanaudotą mikrobiologinę ir biocheminę dirvožemio įvairovę. “Naudodamiesi šia mokymo programa, visi įvadiniai akvariumo biologijos studentai, įskaitant daugelį pirmųjų metų studentų, turės galimybių dalyvauti taikomuosiuose tyrimuose ir tiesiogiai išplėsti dabartines mokslo žinias medicinos požiūriu svarbioje srityje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Asociacija mokslo, mokslo sveikatos mokslų srityje
  • Philadelphia, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis
  • Pensacola, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sveikatos mokslų bakalauras
  • Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos