Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

Įvadas

American English institutas yra Intensyvus anglų ir bandymo paruošimo centras, kuris padeda tarptautiniai studentai patobulinti savo anglų kalbos žinias ir gauti testo balus jiems reikia įvesti JAV kolegijoje ar universitete. Mes taip pat padėti specialistams tobulinti savo anglų kalbos žinias ir įgyti naujų įgūdžių anksto savo karjerą. Mūsų programos padeda studentams greitai pagerinti savo anglų kalbos žinias, todėl jie gali pasiekti savo tikslus ir svajones.

Kodėl studentai pasirenka American English institutas

Studentai pasirinkti American English institutas, nes mes siūlome mažus, dinaminius klases draugiškas instruktorių ir darbuotojų. Sertifikuoti ESL instruktoriai, kad mokymasis lengva, o studentai įgyja pasitikėjimą visų anglų kalbos greitai.

Mūsų Vieta

VPR yra įsikūręs gražioje Pietų Kalifornijoje į Riverside miestas, įsikūręs vos 90km nuo Los Andželo. Studijos Riverside tai studentai turi lengvą priėjimą prie Pietų Kalifornijos paplūdimių ir geriausių turistinių vietų, įskaitant Disneilendas, Universal Studios "ir" La Lakers ir Clippers krepšinio žaidimus. "Riverside" siūlo studentams saugią mokymosi aplinką su daug parduotuvių, restoranų ir veiklos lauke ištirti po klasę.

American English Instituto Vertybės

Kurti aukščiausios kokybės mokymo Teikti aukščiausios instrukcija studentams Siūlo išskirtines paramos paslaugas, įskaitant galimybes paslaugų mokymosi ir popamokinės veiklos, taip pat Homestay vietą Kurti mokymosi aplinką, kuri būtų griežta ir užsiima saugią ir malonus atmosfera Pagarba visiems, būdamas sąžiningas, ir dažnai juokiasi Siūlo vieną vienas-vienas bandymas paruošimą TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, specialiai skirtas užsienio studentams

Vietos

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai