Keystone logo
American College Of Osteopathic Surgeons

American College Of Osteopathic Surgeons

American College Of Osteopathic Surgeons

Įvadas

American College Of Osteopathic Surgeons ( ACOS ) yra įsipareigojusi skatinti meistriškumą chirurginės osteopatinės pagalbos srityje per švietimą, propagavimą, lyderystės ugdymą ir profesinių bei asmeninių santykių puoselėjimą.

American College Of Osteopathic Surgeons pritaria ir priima Amerikos osteopatų asociacijos etikos kodeksą; reikalauja, kad jos nariai iš visų kategorijų žinotų AOA etikos kodeksą; ir reikalauja, kad jie laikytųsi jo išdėstytų ir kartkartėmis peržiūrėtų, keičiamų ir (arba) aiškinamų nuostatų.

Pastarieji dešimtmečiai buvo kupini daugybės kolegijos pirmųjų ir pasiekimų, tokių kaip griežtų chirurgijos mokymo programų švietimo standartų ir privalomų tęstinio mokymo reikalavimų sukūrimas; įsteigti metinę klinikinę asamblėją (ACA); ir Valdytojų tarybos reorganizavimas, siekiant geriau atstovauti narystei ir patenkinti jos profesinius poreikius. Galiausiai American College Of Osteopathic Surgeons disciplinos buvo organizuojamos pagal šias kategorijas: bendroji chirurgija, neurologinė chirurgija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, urologinė, kardiotorakalinė ir kraujagyslių chirurgija.

Kolegija ne kartą nugalėjo per savo ryžtą, atkaklumą ir tikėjimą savo misija.

Vietos

  • Alexandria

    1680 Duke Street, Suite 500 Alexandria, VA 22314, 22314, Alexandria

    Klausimai