Keystone logo
Alte University Odontologijos daktaro (anglų kalba) programa
Alte University

Odontologijos daktaro (anglų kalba) programa

Tbilisi, Gruzija

5 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

USD 4 500 *

Stovykloje

* Tarptautiniai studentai

Įvadas

Tarptautinė medicinos mokykla siūlo vienos pakopos odontologijos (anglų kalba) mokymo programą.

Programos tikslas - suteikti studentams gilių sisteminių žinių ir ugdyti praktinius įgūdžius pagal tarptautinius odontologinio ugdymo principus, įgyti klinikinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių odontologijos srityje, parengti atitinkamą išsilavinimą nuolatiniam mokymuisi ir tobulėjimui, kad jie taptų profesionalais.

Mokymosi procese kartu su teoriniu mokymu daugiausia dėmesio skiriama praktiniams įgūdžiams ugdyti. Studentas praktiškai atlieka visas programoje numatytas manipuliacijas su fantomu. Šis mokymo metodas yra saugus. Studentas turi galimybę keletą kartų atlikti bet kokią manipuliaciją ar procedūrą ant fantomo ir po to gydyti pacientą prižiūrint profesoriui ar dėstytojui. Universitete veikia odontologijos klinika, kuri suteikia daugiau praktinio darbo galimybių.

Be to, universitetas bendradarbiauja su keliomis odontologijos klinikomis, kuriose įrengtos modernios odontologijos technologijos ir dirba aukštos kvalifikacijos odontologai. Kadangi burnos sveikata yra neatsiejama bendrosios sveikatos dalis, o burnos ligos yra susijusios su sisteminėmis ligomis, į programą įtrauktas mokymas apie sistemines ligas.

Universitetas bendradarbiauja su daugiadalykėmis ligoninėmis, kad studentai galėtų mokytis apie sistemines ligas klinikinėje aplinkoje. Programa orientuota į mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymą, kad absolventai galėtų dirbti ir tęsti studijas tiek praktinėje, tiek mokslinėje srityje.

Geriausia klinikinė patirtis šalyje

ypač, Alte universitetas siūlo geriausią klinikinę patirtį šalyje. Alte universitetas yra išskirtinis didžiausios Gruzijos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjos "Evex Group", vienijančios 100 ligoninių ir klinikų visoje šalyje, partneris, todėl mūsų studentai turi išskirtines galimybes įgyti visapusiškos klinikinės patirties studijuodami Alte universitete. Viena iš didžiausių "Evex Group" ligoninių, Ivane Bokerijos universitetinė ligoninė, yra Alte universiteto filialas, o tai reiškia, kad mūsų studentai kasdien atlieka klinikinius dalykus šios ligoninės patalpose.

Paslaugos: Pacientams IV centre teikiama daugiau kaip 20 paslaugų ir visapusiška ambulatorinė priežiūra. Bokerijos universitetinėje ligoninėje: Bokerio ligoninėje: skubi pagalba, neurochirurgija, kardiochirurgija, bendroji chirurgija, kraujagyslių chirurgija, kardiologija, veido ir žandikaulių chirurgija, kepenų ir inkstų transplantacija ir kt.

Akreditavimas ir tarptautinis pripažinimas

Tarptautinė medicinos mokykla ir jos programos yra

Pripažintas ir patvirtintas

  • Pasaulinė medicinos švietimo federacija (WFME)
  • Nacionalinė medicinos komisija (NMC)
  • Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
  • Užsienio medicinos absolventų švietimo komisija (ECFMG)
  • Turkijos aukštojo mokslo taryba
  • Sudano aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerija

Nariai

  • Europos aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo asociacija (ENQA)
  • Europos medicininio švietimo asociacija (AMEE)

Priėmimai

Studijų programa

KARJEROS GALIMYBĖS

Why study at Alte University

Apie Mokyklą

Klausimai