Keystone logo
Albion College Išankstinė sveikatos programa
Albion College

Išankstinė sveikatos programa

Albion, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 53 090 *

Stovykloje

* Tarptautiniai studentai

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Tęskite savo aistrą sveikatos priežiūrai ir gerinkite kitų gyvenimą. Pasiruoškite naudingai karjerai medicinos, farmacijos ar susijusių sveikatos priežiūros profesijų srityse.

Kodėl verta studijuoti „Pre-Health“ Albione?

Nesvarbu, ar ketinate siekti gydytojo padėjėjo, vaistininko ar giminingo sveikatos priežiūros specialisto karjeros, mūsų išankstinės sveikatos programa suteiks tvirtą žinių ir patirties pagrindą, kurio jums prireiks profesinėje mokykloje. Dėl mūsų griežto akademinio ir bendrojo mokymo programavimo, 96% studentų, pateikusių paraiškas medicinos mokykloje per pastaruosius aštuonerius metus, ir 100% studentų, pateikusių prašymus į odontologijos mokyklą, buvo priimti.

Mūsų ikisveikatos kursai yra panašūs į mūsų pasirengimo gydytis, prieš slaugą, prieš odontologiją ir priešfizinę terapiją. Pasirinksite pagrindinį dalyką ir per Wilson medicinos institutą atliksite kursinius darbus, atliksite paslaugas, atliksite klinikinę patirtį ir atlikite tyrimus, kurių jums reikės, kad galėtumėte imtis tolesnių veiksmų. Nors daugelis ikisveikatos studijų studentų renkasi biologijos, chemijos ar biochemijos specialybes, mūsų programa papildo daugybę specialybių – nuo meno, komunikacijos studijų ir muzikos iki filosofijos, etninių studijų ir sociologijos.

Priėmimai

Studijų programa

Programos rezultatas

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Sveikatos mokslų daktaras
  • Oakland, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Iki sveikatos (ne laipsnio)
  • Lincoln, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sveikatos mokslų daktarė
  • Honolulu, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Online USA