Keystone logo
Alabama A&M University College of Engineering, Technology and Physical Sciences MOKSLO Meistras Komunikaciniuose moksluose ir sutrikimuose
Alabama A&M University College of Engineering, Technology and Physical Sciences

MOKSLO Meistras Komunikaciniuose moksluose ir sutrikimuose

Huntsville, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kalbos ir kalbos patologijos sritis apima įvairiausių tiek vaikų, tiek suaugusiųjų bendravimo sutrikimų (įgimtų, raidos ir įgytų) nustatymą, vertinimą ir gydymą. Tokie sutrikimai gali būti fonologiniai (artikuliacijos), kalbos, balso, sklandumo (mikčiojimo) ir klausos sutrikimai. Kalbos ir kalbos patologai taip pat dalyvauja vertinant ir valdant klientus, kuriems sunku ryti. Kalbos ir kalbos patologai dirba įvairiose vietose, įskaitant ligonines, mokyklas, reabilitacijos centrus, bendruomenės sveikatos centrus, universitetus, kvalifikuotos priežiūros įstaigas ir privačią praktiką.

Dėl daugybės sutrikimų ir gydymo būdų, susijusių su mūsų sritimi, reikalingos darbinės neuroanatomijos, elgesio mokslų, kalbos / kalbos ugdymo žinios, veiksmingos mokymo strategijos, žmonių motyvavimas ir puikūs bendravimo įgūdžiai. Terapeutai, turintys bakalauro laipsnį, tam tikrose vietose gali atlikti esmines pareigas, tačiau magistro laipsnis yra būtinas norint pasiekti profesinę nepriklausomybę, o kai kurioms pareigoms reikia daktaro laipsnio. Šioje studijų programoje yra tiek akademinių, tiek klinikinių komponentų. Tai yra dvejų metų programa, jei studentai turi bakalauro laipsnį CSD ir trejų metų programą, jei bakalauro laipsnis yra kitoje srityje.

Mūsų absolventai ir vyresnio lygio bakalauro studentai įgyja patirties teikdami kalbos ir klausos paslaugas miestelyje įsikūrusioje AAMU kalbos ir klausos klinikoje ir išorės vietose visoje valstybėje. AAMU klinika yra mokymo klinika ir visuomenei tarnauja nuo 1960-ųjų pabaigos. Studentai baigia mažiausiai 400 klinikinių valandų, prižiūrimi ASHA sertifikuotų, Alabamos licencijas turinčių dėstytojų ir išorės vadovų. Mūsų klinika aptarnauja įvairaus amžiaus klientus iš bendruomenės, taip pat universiteto miestelį.

Kalbos ir kalbos patologai dirba įvairiose vietose, įskaitant ligonines, mokyklas, reabilitacijos centrus, bendruomenės sveikatos centrus, universitetus, kvalifikuotos priežiūros įstaigas ir privačią praktiką.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Speech and Language Therapy (Professional Qualification) MSc
    • Limerick, Airijos sala
  • MSc Speech and Language Therapy (Pre-registration)
    • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • MS kalbos kalbos patologija
    • South Orange, Jungtinės Amerikos Valstijos