Keystone logo
AdventHealth University

AdventHealth University

AdventHealth University

Įvadas

„AdventHealth“ universitetas yra septintosios dienos adventistų įstaiga, kurios specializacija yra sveikatos švietimas tikėjimą patvirtinančioje aplinkoje. Orientuojamasi į paslaugas ir vadovaujamasi auklėjimo, meistriškumo, dvasingumo ir priežiūros vertybėmis, universitetas siekia sukurti lyderius, kurie praktikuos sveikatos priežiūrą kaip ministeriją.

„AdventHealth“ universitetas yra sveikatos priežiūros lyderis, keičiantis viso asmens priežiūros mokslą ir praktiką bei ugdantis įtakingus retos atjautos specialistus.

„AdventHealth“ universitete yra gausios tradicijos, susijusios su novatoriškomis sveikatos priežiūros (1866 m.) Ir švietimo (1872 m.) Reformų judėjimais, kuriuos pradėjo Septintosios dienos adventistų bažnyčia. Bažnyčia dabar valdo vieną didžiausių pasaulyje sveikatos priežiūros ir švietimo įstaigų tinklų.

Sveikatos priežiūros sistema teikia Kristaus gydomąją tarnybą 173 ligoninių, 126 slaugos namų ir 294 klinikų pacientams visame pasaulyje. Universiteto miestelis yra šalia „ AdventHealth Orlando“ - vienos didžiausių medicinos įstaigų valstijoje - ir kelerius metus vadovauja Floridos ligoninei Nr. 1 (JAV naujienų ir pasaulio ataskaita).

Švietimo sistema suteikia Kristaus mokymo tarnybą 7579 mokyklų mokiniams, aptarnaujantiems daugiau nei 1,8 milijono mokinių. AHU yra vienas iš 114 adventistų kolegijų ir universitetų, veikiančių visame pasaulyje. Ši švietimo sistema yra didžiausia bet kurios protestantų krikščionių konfesijos valdoma sistema.

Vietos

  • Orlando

    Winyah Drive,671, 32803, Orlando

    Klausimai