Keystone logo
Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Advantage Career Institute

Įvadas

Viena iš geriausių NJ technikos mokyklų, „ Advantage Career Institute medicinos ir odontologijos mokykla Centriniame Naujajame Džersyje, siūlo įvairias paklausios medicinos ir odontologijos pramonės programas. Mes teikiame praktinius mokymus pilnai įrengtoje odontologijos ir medicinos padėjėjų mokykloje Naujajame Džersyje ir siūlome mažas klases su atskiromis darbo vietomis visiems mūsų studentams.

Mes esame viena iš geriausių NJ technikos mokyklų, esanti jūsų patogumui. Mes suteikiame visiems savo studentams moderniausias galimybes ir patyrusius profesionalius instruktorius. Mūsų medicinos ir odontologo padėjėjų mokyklos, esančio Naujajame Džersyje, pirminio mokymo programų tikslas yra užtikrinti, kad studentai įgytų jiems reikalingų odontologo ir medicinos padėjėjo įgūdžių, taip pat pademonstruoti kompetenciją įvairiose medicinos ir odontologijos įstaigų procedūrose ir laboratorijos metoduose, įskaitant Dantų radiologijos, flebotomijos ir EKG sertifikatas.

Mūsų unikali akademinė patirtis apima atrankinę priėmimo praktiką, aukštos kokybės ir sudėtingas švietimo programas bei išsamią karjeros ugdymo programą, visa tai vykdoma puoselėjančioje ir palaikančioje aplinkoje.

Mes esame pasiryžę suteikti savo studentams geriausią turimą mokymą ir karjeros tobulinimo patirtį, todėl mes ne tik nesustojame prie švietimo - mes taip pat siūlome nuolatinę karjeros pagalbą visiems mūsų absolventams per savo karjeros pagalbos programą.

Advantage Career Institute yra akredituotas Vidurio valstijų kolegijų ir mokyklų asociacijos ir patvirtintas Naujojo Džersio valstijos švietimo departamento ir Naujojo Džersio darbo departamento.

Vietos

  • Eatontown

    Meridian Road,2, 07724, Eatontown

    Klausimai