Keystone logo
Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine

Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine

Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine

Įvadas

Kaip pirmoji mokykla, teikianti profesionalios akupunktūros ir tradicinės kinų medicinos (TCM) programas Albertoje, Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine lyderystė šioje srityje niekada nebuvo pakeista. Mes ne kartą įrodėme savo lyderystę švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse, o mūsų programos yra pripažintos Kanadoje, JAV (NCCAOM) ir Kinijoje.

Mūsų tikslas nėra vien tik mokyti akupunktūros ir TCM; Vietoj to, mūsų mandatas yra suteikti būtinas priemones norint tapti aukštos kvalifikacijos specialistu, kuriam netrukdo apribojimai.

Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine yra vieta asmeniniam augimui ir tobulėjimui per jūsų išsilavinimą ir bendraamžius. Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine studentų organizacija užpildyta įvairiausių kultūrų ir sluoksnių spektru, suteikdama galimybę užmegzti vertingus santykius ir ugdyti atvirumą. Mūsų darbuotojai yra aistringi, supratingi ir vertingi užmegzdami santykius su savo studentais.

Vietos

  • Calgary

    20 Avenue Northwest,1910, T2M 1H5, Calgary

    Klausimai