Keystone logo
Academy New Zealand

Academy New Zealand

Academy New Zealand

Įvadas

Akademija Grupė Naujoji Zelandija yra vienas iš Naujosios Zelandijos labiausiai pripažintų privačių švietimo teikėjų siūlo platų asortimentą mokymosi programos lygmenyse 1-5 nuo Naujosios Zelandijos kvalifikacijų sąrangos.

Akademija Naujoji Zelandija siūlo hands-on praktinės mokymosi priimti jus į kitą etapą savo karjeroje. Gavome mokymo studentams nuo 1987, o mūsų patirtis yra tai, kas daro mus sėkmingas.

Mūsų studentai naudos iš mūsų stiprios bendruomenės ir pramonės ryšiai su mokyklomis, darbdaviai, Pramonės šaka ir Vyriausybinės agentūros, Vienas iš mūsų pagrindinių direktyvų yra užtikrinti vietos darbovietėse reikalavimai yra tenkinami.

Kaip dalis akademijos programą, mes teikiame sudėtingas patirtimi, kad padėtų sukurti pasitikėjimo, jums reikės, kad atitiktų didelis iššūkis: rasti ir išlaikyti darbą. Jūsų laikas pas mus bus suteikti jums imtis iniciatyvos ir imtis šansai. Mes matome sėkmę kasdien, ir suprasti savo galią motyvuoti.

Mūsų Tarptautiniai studentaiMes siūlome Farmacijos specialisto programa - 5 lygmuo, kuris yra NZQA patvirtintas kvalifikacijos reikia tapti Farmacija ambulatorija technikas. Pabaigęs mokymosi programą, akademijos studentai bus apdovanoti atitinkamas NZQA vieneto standartus ir nacionalinius sertifikatus, teikia valstybės pripažintą sertifikavimo įgūdžių ir standartų pasiekti.

Čia Akademija Naujoji Zelandija turime vieningą dėmesio visoms mūsų programas; padėti visiems mūsų studentams įgyti vertingos, kokybės kvalifikaciją ir įgūdžius visoje įdomių ir įvairių pramonės šakų. Mūsų vertybės yra iš visko, ką darome širdies ir šie principai padeda akademija Naujoji Zelandija būti pirmasis pasirinkimas, kai mokosi mūsų siūlomų dalykų.

"Akademija Naujoji Zelandija absolventas turi žinių, realaus pasaulio įgūdžių ir profesinių ir asmeninių savybių padaryti skirtumą" - Mūsų absolventas Pažadai

Vietos

 • Auckland

  Academy New Zealand North Shore, 7 Argus Place, Hillcrest, 0627, Auckland

  • Christchurch

   Academy New Zealand Christchurch, 365 Madras Street, 8013, Christchurch

   Klausimai