Keystone logo
3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

Įvadas

3iL Grupė: 2 mokyklos - 3 laipsniai - Karjera kompiuterinių technologijų ir inžinerijos

Kas mes esame?

Sukurta 1987 Prekybos ir pramonės rūmų Limoges Groupe 3iL sudaro 2 aukštųjų mokyklų: 3iL ingénieurs ir 3iL akademija, kurios išduoda keletą aukštų laipsnių specializuojasi Computer Science.

Šie laipsniai yra pripažintas prancūzų ministerijos aukštojo mokslo.

Mes turime sertifikavimo ISO 9001 iki AFNOR sertifikavimo (AFAQ: prancūzų kokybės užtikrinimo), išduotas. Taigi, mes pripažįstami kokybės mes teikiame. Tai padeda mums tobulinti mūsų konkurencingumą ir turi gerosios praktikos kokybės ženklų specialistų pripažintų patvirtintus. Mes turime taip pat daug institucijų, akademinės ir profesinės partnerius. 3iL ingénieurs yra mokymo Computer Science kuris pareikalauja aukšto lygio mokslo, kompiuterijos ir valdymas.

Laipsnis yra magistro laipsnio akredituota Europos ekologinis ženklas "EUR-ACE, Bet ir Prancūzijos švietimo įstaigos pavadinimu Commission des titras Kaulo ingénieurs (Inžinerija Išsilavinimas Komisija), etiketė užtikrinti, kad inžinerijos laipsnį kokybę ir jo prisitaikyti prie įmonių poreikių.

Nėra pažodinis vertimas CTI, nes mes ją naudojame tik Prancūzijoje, net jei mes galime rasti tam tikrą inžinerinę mokyklą užsienyje (Vietnamas, Belgija, Bulgarija ...) CTI turi reikalavimus, kuriuos reikia sekti, jei norite atnaujinti akreditaciją daug. Pavyzdžiui, studentai turi praleisti bent vieną semestrą užsienyje (viena akademinė mainų semestrų).

Į "Ingénieur" etiketė yra registruoti ir saugomi prekės ženklas.

3iL akademija paremtas 2 profesionalūs mokymai (akredituota Prancūzijos komisijos dėl profesinės sertifikatus): *

  • bakalaurą koncepcijos informacines sistemas, kurios leidžia gauti įgūdžių, daugiausia internete ir tinklų, ir netrukus Big duomenis bei elektroninio sveikatos (po 2 metų mokymo su kompiuteriu mokslo srityje). Šis kursas yra patvirtintas kaip antrojo lygio (4 metų studijos universitete).
  • 2-jų metų magistro vadybos ir Informacinių sistemų ir infrastruktūros (po bakalauro su kompiuterių mokslo srityje), patvirtinamas kaip kartą lygio (5 metų studijos universitete)

Kur mes esame?

3iL grupė yra Limoges. Ji siūlo patogų gyvenimo būdą su gamta ir netoliese pigaus apgyvendinimo. Limožas yra ne 3 valandas iš Paryžiaus traukiniu arba 1 valandą lėktuvu. Šis miestas įsikūręs centrinėje vietoje (bent tarp greitkelio iš Ispanijos į Šiaurės Europą ir pusę tarp Vidurio Europos ir Atlanto kryžkelėje), todėl idealiai tinka visų biržų rūšių.

Limožas turi ilgą istoriją Pažintys ankstyvaisiais viduramžiais. Anksti klestėjimas Limoges buvo glaudžiai susijusi su porceliano pramonėje. Miesto meno ir istorijos ir kapitalo ugnies menų, Limožas leidžia lankytojams grožėtis kolekciją unikalaus pasaulyje: 12 000 vienetų porceliano eksponuojami Adrien Dubouché nacionalinis muziejus.

Šis prestižinis ženklas suteikiamas pagal Kultūros ministerijos vietos valdžios institucijų, kurie dirbo skatinti savo regiono paveldą tarp abiejų gyventojų ir lankytojų.

Kodėl gali pasirinkti mus?

Kadangi mūsų mokymo programos, įgūdžių ir pedagoginių metodų:

  • Yra susijusios su kompanijos lūkesčius ir yra sukurta siekiant atsakyti į jų poreikius.
  • Yra susiję su mokslinių tyrimų, vykstančių su XLIM laboratorijos (CNRS)
  • Yra plačiai atverta tarptautiniam mobilumui ir patirties (akademiniai mainai ar dviejų laipsnių)
  • Ir tikrai užtikrinti aukštą užimtumo (75% mūsų studentų susirasti darbą prieš jų baigimo!)

Atsiliepimai

Aš pasirinko 3iL studijuoti Kompiuterių mokslo ir inžinerijos kursus, kad gauti prancūzų laipsnį su CTI etiketėje. Kai aš atvykau į 3iL, mano mentorius man padėjo padaryti visi privalomi formalumai, net perkelti savo būstą. Aš esu gyvenimo neįtikėtiną patirtį ir turi daug draugų. Aš patars užsienio studentus rinktis šioje mokykloje su šeimine dvasia. Yra kokybės kursus ir komandos projektai geresnio mokymosi ir praktiškai įmonėse. Amina BENBIGA - Kasablanka aš 2015 klasė

Yra confort aplinka ne 3iL studijuoti. Mokytojai yra kantrūs ir mano klasiokai yra labai gražus. Aš taip pat gauna naudos iš fle programą, siekiant pagerinti savo lygį prancūzų kalba. wang LIU - Biatlonas aš 2015 klasė

Vietos

  • 43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

Klausimai