Frankfurt School of Finance & Management

Įvadas

Frankfurt School finansų ir vadybos mokykla yra AACSB, EQUIS ir AMBA akredituota, tyrimams vadovaujama verslo mokykla, apimanti visus verslo, vadybos, bankininkystės ir finansų aspektus. Įspūdingas paslaugų portfelis - nuo laipsnio kursų iki vykdomojo švietimo programų, nuo tyrimų projektų iki konsultavimo - reiškia, kad Frankfurt School veikia kaip patarėjas, katalizatorius ir švietimo partneris įmonėms ir organizacijoms, asmenims, pradedantiems naują karjerą, ir patyrusiems vadovams. Kaip intelektualinės ir praktinės veiklos centras, verslo mokykla formuoja perspektyvius sprendimus verslo, finansų ir vadybos pasauliams, kur darbotvarkės ir klausimai nuolat keičiasi.

Mes siūlome aukščiausios klasės studijų kursus ir tęstinio mokymo galimybes septyniuose skirtinguose programų skyriuose. Mes prižiūrime keturis specializuotus tyrimų centrus ir vykdome daugybę tarptautinių konsultavimo projektų. Visa švietimo, tyrimų ir konsultavimo veikla yra sutelkta į finansus ir vadybą. Turėdami omenyje finansus, turime omenyje daugiafunkcinę finansinę veiklą visose įmonėse, užsiimančiose finansų valdymu. Vadovaudami turime omenyje klasikinę lyderystę įmonėje, kur vadovai dislokuoja darbuotojus ir išteklius taip, kad bendrovės tikslai būtų įgyvendinami kuo ekonomiškiau.

Frankfurt School finansų ir vadybos mokykla atsirado finansų sektoriuje, tačiau šiandien mūsų paslaugos labiau vertinamos ir kituose verslo sektoriuose. Ateityje toliau plėtosime savo nacionalinius ir tarptautinius tinklus su verslo bendruomene.

Tarptautinės programos

Šiandienos vadovai susiduria su dideliais iššūkiais labai įvairiose ir dinamiškose rinkose, vis didėjančiam pasaulinei konkurencijai ir vis labiau priklausomiems nuo klientų bei tiekėjų.

Tokioje sudėtingoje verslo aplinkoje išgyvena organizacijos, kurios turi gerai parengtas strategijas ir turi aukštos kvalifikacijos vadovus. Vykdomosios švietimo programos gali padėti vadovams sustiprinti savo vadovavimo ir vadybos įgūdžius, suteikti jiems galimybę mokytis iš geriausios praktikos ir užmegzti bendraamžių tinklą su sėkmingiausiais lyderiais ir įmonėmis iš viso pasaulio.

Frankfurt School finansų ir vadybos mokykla turi 50 metų vadovų ir darbuotojų švietimo patirtį. Mes siūlome daugybę vadovų mokymo programų ir kitų pritaikytų mokymų, skirtų užtikrinti, kad vadovai galėtų patenkinti šiandienos reiklios rinkos reikalavimus.

Mūsų portfelis

Mūsų švietimo programas sudaro vietos klasės mokymas su aukštos kvalifikacijos ir patyrusiais fakultetais, savarankiškas mokymasis, internetinis mokymas ir mokymas, taip pat tarptautiniu mastu pripažinti egzaminai ir pažymėjimai.

Frankfurt School siūlo platų dalykų spektrą bankininkystės ir finansų, bendrojo valdymo ir lyderystės srityse. Klientai naudojasi beveik 3000 papildomo fakulteto ir ekspertų, kurie skaito paskaitas ir mokomąją medžiagą vokiečių, anglų, prancūzų, ispanų ir rusų kalbomis, kompetencija ir mokymo patirtimi.

Mes teikiame vykdomąjį švietimą visuose lygmenyse, nuo jaunesnio iki vyresnio amžiaus vadovų, įskaitant vykdomąjį švietimą valdybos lygiu, įvairiose finansų ar kitų pramonės šakų įmonėse ar įstaigose.

Frankfurt School siūlo platų paslaugų spektrą, ypač pritaikytų vykdomojo švietimo programų srityje:

 • mokymo poreikių analizė
 • pritaikytas ugdymo programos dizainas
 • individualų seminarų ir studijų knygų gaminimą
 • e-mokymosi platformos ir internetinių mokymo programų administravimas mūsų klientų vardu

Magistro studijų programos

Kai padėjote sėkmingos karjeros su bakalauro laipsniu pagrindus, kitas žingsnis yra plėsti savo žinias ir kaupti savo įgūdžius. Frankfurt School finansų ir vadybos Frankfurt School galite įstoti į bet kurio iš septynių specialistų padalinių magistrantūros programą - kiekvienas siūlo kruopštų pasirengimą būsimam vadovo vaidmeniui; kiekvienas įgalina sistemingai įgyti tą gyvybiškai svarbų pranašumą prieš konkurentus. Daugelis mūsų magistrantūros programų yra dėstomos anglų kalba, padedančios atverti duris į tarptautinę karjerą.

Turėtų būti taikomi reikalaujantys ir intensyvūs, labai motyvuoti studentai, norintys sužinoti apie pagrindinius finansų ir bankininkystės aspektus sutrumpintą laikotarpį.

Pabrėžia

 • Paskaitos ir vadovėliai, vadovaujami pramonės ekspertų
 • Mažos diskusijų grupės
 • Finansų įstaigų vizitai
 • Studentų sąveika iš viso pasaulio
 • Komandos kūrimas, socialinė ir sportinė veikla
 • Kultūrinė ekskursija į Heidelbergą (įskaitant apsilankymą jų garsioje pilyje)
 • Išbandykite vokiečių maistą, gėrimus ir kultūrą (įskaitant ekskursiją po ekskursijas po miestą)

Akreditacijos

Vietos

 • Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34, 60322, Frankfurt

 • Landsberger Straße,110, 80339, Munich

 • Ericusspitze,2-4, 20457, Hamburg

 • Düsseldorf

 • Berlin

Klausimai