Keystone logo

6 Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Farmacija Farmacijos studijos Farmacijos Chemija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Farmacija
  • Farmacijos studijos
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (6)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Sveikatos priežiūra Programos į Sveikatos priežiūra Farmacija Farmacijos studijos Farmacijos Chemija

Ar kada nors susimąstėte, kaip kuriami nauji vaistai ir gydymo būdai? Jei jus domina chemijos, biologijos ir medicinos sankirta, farmacinės chemijos laipsnis jums gali tikti.

Farmacinės chemijos laipsnis siūlo įvairius dalykus, apimančius viską nuo pagrindinių chemijos ir biologijos principų iki pažangių vaistų atradimo ir kūrimo temų. Kai kurie kursai, su kuriais galite susidurti, yra organinė chemija, biochemija, farmakologija ir vaistų tiekimo sistemos.

Baigęs farmacijos chemijos laipsnį, galite siekti įvairių naudingų karjeros akademinėje bendruomenėje, pramonėje ir vyriausybėje. Atlikdami medicinos chemiko vaidmenį, turėsite galimybę kurti ir sintetinti naujus vaistų kandidatus. Jei jus labiau domina vaistų formulės, galite tapti formulių mokslininku ir sutelkti dėmesį į vaistų formulių kūrimą ir kūrimą. Kiti jums prieinami įdomūs karjeros keliai apima farmakologo, kokybės kontrolės analitiko ar klinikinių tyrimų bendradarbio pareigas, kurių kiekviena leidžia jums reikšmingai prisidėti prie sveikatos priežiūros ir medicinos pasaulio.

Pradėkite tyrinėti farmacinės chemijos programas šiandien ir leiskitės į sėkmingos karjeros kelią.