Keystone logo

14 Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Patologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Sveikatos priežiūra
  • Medicina
  • Patologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Medicina Patologija

Kai jūs norite pasiekti vieną iš aukščiausių lygių mokymosi, jūs turėtumėte apsvarstyti mokosi doktorantūros programą. Ji paprastai trunka ketverius metus uždirbti savo daktaro.

Kas yra patologijos daktaras? Nors uždirba savo daktaro patologijos galite susidurti su daugybę klasių mokslo ir medicinos, kurios susijusios su priežasties ir poveikio ligos, ligos ir sutrikimai. Jūsų programa gali reikalauti, kad jūs imtis klases žmogaus anatomija, kriminalistikos srityse ar chemija. Yra keletas fokusavimo sritys galite pasirinkti iš, ir kad gali sukelti įvairių kitų klasių, pavyzdžiui, psichologijos arba elgsenos mokslų, taip pat kursus, kurie reikalauja laboratorijos darbą ir kitų mokslinių tyrimų projektus.

Galite labai naudinga užsidirbti daktaro patologijos. Ne tik jūs galėsite tapti srityje ekspertas, kad jus domina, bet jūs galės naudoti savo išsilavinimą prisidėti prie medicinos pramonei, potencialiai pagerinti arba išsaugoti gyvybes.Daktaro patologija taip pat gali padaryti jums labai pageidautina kandidatė pažengusiems ir aukštojo mokėjimo karjerą.

Atsižvelgiant į tai, patologijos daktaro kaina priklausys nuo kurių mokykla jums pasirinkti savo studijas. Turėtumėte paklausti priėmimo biurą savo mokykloje daugiau informacijos.

Daktaro patologijos gali paruošti jums už plačių karjeros medicinos srityje. Galite naudoti savo laipsnį mokyti kitus studentus apie patologijos didesne mokymosi įstaigoje. Jūs taip pat gali tęsti karjerą medicinos mokslinių tyrimų ir naujų gydymo metodų bet sąlygų ar ligų. Ligoninės, vyriausybinių agentūrų ir ne pelno, kad yra skirta sveikatai visi pasiūlyti karjeros galimybes kandidatams su į patologijos daktaro.

Svarbu, kad jums rasti tinkamą daktaro patologijos programą mokymosi poreikių. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.