Keystone logo

2 Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Slauga Kritinės priežiūros slauga į Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
  • Kritinės priežiūros slauga
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Slauga Kritinės priežiūros slauga

Intensyvios slaugos darbuotojai paprastai dirba ligoninių reanimacijų skyriuose ir dirba su, pavyzdžiui, smarkiai nudegusiais, ar kitaip nukentėjusiais pacientais, kuriems yra reikalinga skubi pagalba. Jie taip pat suteikia pagalbos ir pacientams, kurie susiduria su gyvybei pavojingomis operacijomis, infekcijomis ar kondicijomis. Tad būtent šias studijas pasirinkę studentai turi būti ypatingai gerai paruošiami darbui jų pasirinktoje srityje. Savo studijų metu jie paprastai susiduria su tokiomis disciplinomis kaip chemija, biologija, anatomija ar psichologija.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Doktorantūros studijos paprastai trunka iki aštuonerių metų, tačiau priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios akademinės srities, šios studijų programos gali trukti ir ilgiau. Daugelyje sričių doktorantūros laipsnis jį įgijusiems specialistams leidžia dėstyti universitetuose. Įvairiausi viso pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti daugybę skirtingų doktorantūros studijų programų.