Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Doktorantūros  (Doktorantūra) Programos į Kritinės priežiūros slauga 2024

2 Doktorantūra Programos į Kritinės priežiūros slauga 2024

Apžvalga

Mokslų daktaro diplomą, arba Filosofijos daktaras, gali būti siūloma įvairių disciplinų, įskaitant abiejų mokslų ir humanitarinių mokslų. Jis paprastai reikia bent ketverius metus plačiai po studijuojant, bet gali pratęsti ilgiau nei, kad ir baigti tezės arba parašyta disertacija, taip pat bus būtina.

Kas yra Critical Care daktaras? Critical Care yra dėmesys priežiūrą pacientams, kurie turėjo ūmų mobilųjį žala traumos, infekcijos ar kraujo netekimas dėl kitų priežasčių. Mokslų daktaro diplomą programa gali sutelkti dėmesį į praktinių slaugos aspektu arba tyrimų organizmo atsakas į šias sąlygas ir tai, kaip su jais elgtis terapiškai. Studentai, kurie mokosi Critical Care nuo slaugos perspektyvos išmoks geriau rūpintis šiai pacientų populiacijai taip pat, kaip bendrauti su savo šeimomis.

Laipsnį intensyviosios slaugos gali padėti parengti studentus karjeros medicininių tyrimų ar slaugos, priklausomai nuo programos.Be didinant jų slaugos gebėjimus, tokius gyvenimo įgūdžius, kaip kūrybinio ir kritinio mąstymo, bendravimo ir sprendimų priėmimo, taip pat bus toliau plėtojama.

Išlaidos gauti laipsnį intensyviosios slaugos gali labai skirtis, priklausomai nuo to, ką institucija pasirinko ir kur jis yra. Puikus būdas padėti sumažinti savo išlaidas yra pasirinkti internetinę programą.

Ligoninės yra dažniausi darbdaviai intensyviosios slaugos specialistų, ypač avarinių kambariai ir intensyvios terapijos skyriuose. Kitos sveikatos priežiūros įstaigose, pavyzdžiui, klinikose ar slaugos ligoninėse, taip pat yra potencialūs vietos susirasti darbą. Su šiuo drausmės doktorantūros studentai yra labiau pasirengę aukštesnio lygio padėtį šioje srityje, todėl tinkamų kandidatų patekti į priežiūros ir valdymo pajėgumus. Critical Care slaugytojų paklausa visame pasaulyje.

Studijavimas Critical Care yra karjeros žmonėms, kurie gali dirbti problemų fotografuojant nepaprastosios padėties atveju.Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
  • Kritinės priežiūros slauga
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas