Keystone logo

16 Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Biomedicinos studijos Biomedicina 2024

Filtrai

Filtrai

  • Doktorantūra
  • Sveikatos priežiūra
  • Biomedicinos studijos
  • Biomedicina
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (16)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Doktorantūra Programos į Sveikatos priežiūra Biomedicinos studijos Biomedicina

Kandidatas gali būti uždirbtas maždaug ketverius metus numatytos asmenys jau gavo savo magistro laipsnius. Studentai, kurie uždirba Ph.Ds. gali tapti lyderiais savo darbo aplinkoje ir pasiekti naujų laimėjimų savo srityje, kaip jie mokosi, dirba, o moksliniai tyrimai per visą savo karjerą.

Kas yra daktaras biomedicinos? Ši studijų programa yra skirta mokyti studentus tapti mokslininkai ir išradėjai medicinos, sveikatos ir gamtos mokslų srityse. Kursinių šią studijų programą dažniausiai apima tokias temas, kaip biomedicinos informatika, ląstelių ir molekulinė biologija, sudėtingų biologinių sistemų, Genetika, evoliucinės biologijos ir visuomenės sveikatos mokslų. Baigęs reikiamą kursinių, studentai taip pat reikia parašyti ir apginti savo tezes priešais ekspertų šioje srityje skydelyje.

Pelningiausi daktarobiomedicinos gali būti nepaprastai naudinga absolventų, kaip jie bus parengti reikiamas analizės teoriniai ir eksperimentiniai priemones, kurių reikia, kad novatoriškas atradimus, kurie gali prisidėti prie pasaulio gerinimo.

Kaina gauti daktaro laipsnį gali skirtis kiekvienam asmeniui ir priklauso nuo daugelio veiksnių, kaip antai mokyklos buvimo vietos ir jų konkrečios daktaro programos reikalavimus. Nes kaina gali skirtis, studentai, patariama kreiptis į savo būsimiems mokyklas tiesiogiai ekonomiškai informacijos.

Asmenys, baigę su Ph.D. biomedicinos paprastai rasite patenkinti darbo kaip profesoriai ketverių metų universitete, atlikti tyrimus akademinių institucijų, arba kaip AUTORIAI mokslo ir medicinos leidiniuose. Absolventai taip pat gali dirbti kaip biomedicinos mokslininkams, padėti analizuoti, nagrinėti ir suprasti ligos, infekcijos ir parazitų.

Kandidatasprogramos yra tarptautiniu mastu, ir daugelis mokyklų siūlo lanksčias galimybes, pavyzdžiui, interneto klasių ir ne visu etatu lankomumas. Jeigu Jus domina uždirbti savo daktaro biomedicinos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.