Keystone logo

25 Diplomas Programos į Sveikatos priežiūra Slauga 2024

Filtrai

Filtrai

  • Diplomas
  • Sveikatos priežiūra
  • Slauga
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (25)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Diplomas Programos į Sveikatos priežiūra Slauga

Diplomai apdovanoti studento įsipareigojimą mokytis ir įsisavinti pasirinktos temos sudėtingumą. Baigęs būtinų klases, diplomas suteikia studentams galimybę taikyti žinias ir patirtį jie dirbo taip sunku gauti.

Kas yra slaugos diplomas? Slaugos diplomas yra griežta programa, kuri suteikia studentams įgūdžių, kaip antai administravimo vaistą, rūpinimasis pacientais ir dirba kaip dalis medikų komandos. Programa paprastai reikės įvadinius kursus baigti prieš įtraukiant į pažangiausių klasių ir klinikinės patirties. Clinicals yra stažuotės slaugos studentams paprastai turi baigti iki apdailos diplomą. Per šį laiką, studentai taip pat gali pasirinkti klases specializuotoje srityje.

Slaugos diplomas rengia studentus arba tapti licencijuota praktinių slaugytoja (LPN) arba Registered Nurse (RN).Šis lankstumas leidžia studentams pasirinkti, kokio lygio specializacijos jie nori, ir studentai, kurie neturi tapti licencijuota vis dar gauna naudos iš caregiving, komandinio darbo ir medicinos įgūdžių slaugos mokyklos pernesa.

Slaugos mokyklų išlaidos gali skirtis priklausomai nuo įvairių veiksnių. Jūsų specializacija, vieta ir žinoma pasirinkimas yra visi iš nustatant išlaidų dalis, todėl turėtumėte užduoti Priėmimo biure slaugos mokykloje jus domina dėl išlaidų sąmatos lankomumas.

Karjeros galimybės priklausys nuo to, ar jūs tapsite licencijuota kaip LPN arba RN. LPNs paprastai leidžiama dirbti ilgalaikių priežiūros įstaigose, reabilitacijos centrų ir daugelio kitų sveikatos priežiūros įstaigose. Ligoninės reikia daugiau specializuotą sveikatos priežiūrą pacientams, tačiau ir dažnai tik samdyti RNS ypatingą dėmesį, pavyzdžiui, medicinos ir chirurgijos, telemetrijos, intensyvi priežiūra arba palatoje.Nesvarbu ia ar specializacijos lygis jums pasirinkti, ten bus daug laisvos studentams slaugos diplomo darbą.

Yra daug slaugos mokyklos, kurios siūlo galimybes mokytis internetu arba visą darbo laiką. Norėdami sužinoti daugiau, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.