Keystone logo
Raskite savo veterinarijos laipsnį

Raskite savo veterinarijos laipsnį

Ką nori studijuoti?
Kur nori studijuoti?

Populiarios veterinarijos programos

Veterinarijos mokslas susijęs su gyvūnų sveikata ir gerove, apimantis viską nuo prevencinės priežiūros iki sudėtingų chirurginių procedūrų ir psichologinės analizės. Geriausi universitetai, medicinos mokyklos, medicinos kolegijos ir kitos mokymo įstaigos visame pasaulyje siūlo veterinarijos mokslų studijų programas, nesvarbu, ar tai bakalauro, magistro ar doktorantūros, taip pat individualius kursus. Jei pasirinksite studijuoti veterinarijos mokslą, kursuose bus daug tų pačių temų, kaip ir medicinos laipsnio, tačiau daugiausia dėmesio bus skiriama gyvūnams, o ne žmonėms.

Priklausomai nuo studentų norų ir karjeros tikslų, jie gali pasirinkti ir vieną iš kelių veterinarijos mokslo specialybių. Jie daugiausiai dėmesio, pavyzdžiui, gali skirti sveikos gyvūnų mitybos, veterinarijos chirurgijos, viešosios gyvūnų sveikatos, kritinės gyvūnų slaugos, gyvūnų anatomijos ar gyvūnų psichologijos ir elgsenos temų analizei. Daugybė aukštųjų mokyklų studentams taip pat gali pasiūlyti ir ne tik dienines, bet ir kur kas lankstesnes ištęstines, o taip pat ir internetines ar nuotolinio mokymo studijų programas.

Tad jeigu susidomėjote būtent veterinarijos studijų programomis, kviečiame peržvelgti žemiau pateiktą populiarių šios specialybės studijų sąrašą. Čia taip pat rasite ir užklausos formą, kurią užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su jus labiausiai dominančiomis aukštosiomis mokyklomis. Tad nedelskite ir jau šiandien pradėkite ieškoti studijų programos, kuri jums padėtų pasiekti užsibrėžtų profesinių, akademinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų.