Keystone logo
Raskite slaugos laipsnį

Raskite slaugos laipsnį

Ką studijuoti
Kur mokytis

Populiarios slaugos studijų programos

Slauga yra įdomi ir vis sudėtingesnė sritis ir vienas iš greičiausiai augančių sveikatos priežiūros sektorių. Slaugytojai gali dirbti tiek kartu su gydytojais, tiek savarankiškai kaip slaugos specialistai ir yra labai paklausūs. Pirmaujantys universitetai, medicinos kolegijos ir kitos mokymo įstaigos siūlo daugybę galimybių studijuoti slaugą įvairiose vietose ir formatuose, nesvarbu, ar tai būtų bakalauro, magistro, doktorantūros ar individualių kursų.

Į slaugos studijų programas dažnai yra įtraukiamos ne tik teorinės paskaitos, bet ir gana daug praktinio darbo ligoninėse, klinikose ar slaugos namuose. Taip studentai turi itin geras galimybes įgyti realios ir darbe lengvai pritaikomos patirties. Studijų programos taip pat yra pritaikytos prie itin greitai augančios ir kintančios slaugos mokslų srities. Šias studijas pasirinkę studentai mokosi kaip diagnozuoti, gydyti, o taip pat iš išvengti įvairiausių negalavimų ir taip įgyja tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra reikalingas norint prisidėti prie visuomenės sveikatos gerinimo.

Slaugos studijomis besidomintys studentai gali rinktis iš daugybės įvairiausių srities specializacijų. Vienos populiariausių iš jų yra akušerija, vaikų ar bendroji slauga, psichinės sveikatos slauga ar slaugos administracija. Studentai taip pat dažnai gali pasirinkti ir jiems tinkamiausią studijų tipą - tai gali būti dieninės ar ištęstinės slaugos studijos. Lankstesnių studijų ieškantiems studentams rekomenduotumėm pasidomėti internetinėmis ar nuotolinio mokymo slaugos studijomis.

Savo studijų paieškas pradėkite nuo žemiau pateikto populiariausių ir geriausiai vertinamų slaugos studijų sąrašo. Jeigu jums kils klausimų apie kurias nors iš studijų programų galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.