Keystone logo
Raskite savo odontologijos laipsnį

Raskite savo odontologijos laipsnį

Ką studijuoti
Kur mokytis

Populiarios odontologijos studijų programos

Odontologija yra medicinos šaka, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas įvairių burnos ertmės ligų ir sutrikimų diagnostikai, tyrimui, gydymui ir profilaktikai. Odontologai yra labai geidžiami medicinos specialistai, galintys turėti naudingos karjeros privačiose praktikose ir ligoninėse.

Daugybė pasaulio universitetų, kolegijų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams gali pasiūlyti bakalauro, magistro bei doktorantūros laipsnio odontologijos studijas. Kai kurios aukštosios mokyklos studentams taip pat siūlo ir individualios ar kitų tipų odontologijos kursus. Į odontologijos studijų programas yra įtraukiamos ne tik teorinės paskaitos, bet ir gana daug praktinio darbo, kuris yra ypatingai svarbus sveikatos priežiūros studijas pasirinkusiems studentams, nes būtent praktinis darbas studentams padeda įgyti realios ir darbe pritaikomos patirties. Svarbu turėti omenyje, kad po odontologijos bakalauro studijų, specialistai dažnai renkasi tolimesnes studijas ir specializuojasi siauresnėje ir juos labiausiai dominančioje srityje.

Studentai gali rinktis iš didelės odontologijos mokslo specializacijų įvairovės. Vienos populiariausių iš jų yra endodontija, burnos ertmės implantologija, vaikų odontologija, veterinarijos odontologija, dantų technologija bei chirurgija. Įvairiausios pasaulio aukštosios studentams gali pasiūlyti skirtingus odontologijos studijų bei kursų tipus. Priklausomai nuo studento norų ir poreikių jis ar ji gali pasirinkti dienines, ištęstines, vakarines, internetines ar nuotolinio mokymo studijas. Internetinės bei nuotolinio mokymo odontologijos studijų programos ypatingai tinka jau dirbantiems ar kitų įsipareigojimų turintiems studentams, nes šio tipo studijos paprastai yra kur kas lankstesnės. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad internetu studentai paprastai gali mokytis ir atsiskaityti tik teorinę studijų dalį.

Savo studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių odontologijos studijų programų sąrašą. Jeigu jums kils klausimų apie kurias nors iš programų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.