Keystone logo
Raskite savo MD laipsnį

Ieškoti MD laipsnio

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

MD, arba medicinos daktaras, yra aukščiausias akademinis laipsnis, skirtas chirurgams ir gydytojams. Tai gali būti profesinis daktaro laipsnis, kaip JAV ir Kanados atveju, arba mokslinis laipsnis, kaip JK tradicijų besilaikančiose šalyse. Baigęs studijų programą, norint tapti gydytoju, paprastai apima medicinos mokyklos baigimą, taip pat rezidentūrą.

Populiariausios MD programos

MD programos gali turėti įvairių specializacijų, tokių kaip bendroji praktika, chirurginė medicina, ginekologija, ortopedija, radiologija ir daugelis kitų. MD programoms paprastai reikia nuo ketverių iki šešerių metų studijų ir klinikinio mokymo. Peržiūrėkite žemiau pateiktas populiariausias MD programas visame pasaulyje, sutaupykite laiko ir susisiekite tiesiogiai su universitetais

Populiariausios MD šalys

Gydytojų poreikis yra didelis visame pasaulyje, todėl galite rinktis iš daugelio šalių universitetų, kad gautumėte MD laipsnį. Pažvelkite į kai kurias geriausias vietas, kuriose galite tapti medicinos gydytoju, palyginkite programos struktūrą ir siūlomas specializacijas ir susisiekite su priėmimo skyriais, kad gautumėte daugiau informacijos.

Top miestai MD studijoms

Žemiau esančiame sąraše rasite miestus, kurių universitetai studentams siūlo aukščiausios kokybės medicinos doktorantūros studijas, geriausias mokslinių tyrimų galimybes bei vertingos praktinės patirties ligoninėse ar kitose medicinos įstaigose. Peržvelkite vienas iš populiariausių ir akademiniame pasaulyje geriausiai vertinamas studijų programas ir galbūt atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių bei asmeninių tikslų.

Naujai pridėtos programos