Keystone logo
Raskite savo MD laipsnį

Raskite savo MD laipsnį

Ką nori studijuoti
Kur nori studijuoti

Populiariausios medicinos doktorantūros studijos

Medicinos daktaras (MD) yra aukščiausias gydytojų ir chirurgų laipsnis. Priklausomai nuo šalies, tai gali būti profesinio daktaro laipsnis (kaip JAV ar Kanados atveju) arba mokslinis laipsnis (kaip JK ar Vokietijoje).

Medicinos doktorantūros studentai turi itin geras galimybes įgyti ypatingai tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris yra būtinas studentui norint pradėti darbą medicinos srityje. Į šio tipo studijų programas paprastai yra įtraukiamos teorinės paskaitos, tačiau didesnę studijų dalį užima reali praktika ligoninėse, klinikose, medicinos centruose ar slaugos namuose.

Medicinos doktorantūra besidomintys studentai gali rinktis vieną iš daugybės medicinos specializacijų. Įvairiausi pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti bendrosios medicinos praktikos, chirurgijos, fizioterapijos, ginekologijos, kardiologijos, onkologijos, psichiatrijos ir kitų medicinos specialybių studijas. Tad daugybė populiariausių ir geriausiai pasaulyje vertinamų universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų studentams siūlo įvairiausias medicinos doktorantūros studijų programas.

Jums tinkamiausių studijų paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą medicinos doktorantūros studijų sąrašą. Galbūt būtent čia atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių bei asmeninių tikslų.

Top MD programos

Įvairiausi pasaulio universitetai bei kitų tipų aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingas medicinos doktorantūros specialybes. Studentai gali rinktis bendrosios praktikos, chirurgijos, ginekologijos, ortopedijos, radiologijos bei daugybės kitų sričių medicinos studijas. Medicinos doktorantūros studijų programos paprastai užtrunka nuo ketverių iki šešerių metų studijų bei klinikinės praktikos. Čia rasite vienas ir populiariausių bei geriausiai vertinamų medicinos doktorantūros studijų programų. Jeigu jums kils klausimų apie kurias nors iš programų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Top šalys MD studijoms

Gerų medicinos specialistų paklausa visame pasaulyje nuolat auga, todėl būtent šias studijas kasmet siūlo vis daugiau universitetų ir kitų tipų aukštųjų mokyklų. Čia rasite vienas iš populiariausių ir geriausiai vertinamų medicinos doktorantūros studijų programų, galėsite palyginti skirtingų specialybių programas, studijų kainas bei trukmę. Jeigu jums kils klausimų apie kurias nors iš studijų programų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Top miestai MD studijoms

Žemiau esančiame sąraše rasite miestus, kurių universitetai studentams siūlo aukščiausios kokybės medicinos doktorantūros studijas, geriausias mokslinių tyrimų galimybes bei vertingos praktinės patirties ligoninėse ar kitose medicinos įstaigose. Peržvelkite vienas iš populiariausių ir akademiniame pasaulyje geriausiai vertinamas studijų programas ir galbūt atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių bei asmeninių tikslų.

Naujai pridėtos programos