Keystone logo
Raskite sveikatos priežiūros magistro laipsnį

Ieškoti sveikatos priežiūros magistro laipsnio studijų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

Įgijęs sveikatos magistro laipsnį, būsite pasirinktos studijų srities ekspertas. Sveikatos magistro programos suteiks jums žinių apie specializuotą sveikatos priežiūros sritį, taip pat mokslinių tyrimų įgūdžius ir specifinę patirtį, būtiną kuriant karjerą su sveikata susijusioje srityje.

Geriausios magistrantūros sveikatos programos

Sveikatos studijų magistras gali būti suskirstytas į tris pagrindines šakas: tiesioginę sveikatos priežiūrą, mokslinius tyrimus ir vadybą. Populiariausios tiesioginės sveikatos priežiūros magistrantūros programos yra medicina, slauga ir odontologija. Farmacijos magistrantūros programos, orientuotos į naujų vaistų ir gydymo būdų kūrimą, taip pat turi didelę paklausą. Galiausiai, populiarios sveikatos priežiūros vadybos programos sujungia medicinos žinias su verslu.

Geriausios sveikatos šalys

Įvairios sveikatos magistro programos yra prieinamos geriausiuose universitetuose, kolegijose, verslo mokyklose ir kitose švietimo įstaigose visame pasaulyje. Pradėkite ieškoti programos, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius, pažvelgę į kai kurias populiariausias studijų kryptis norint įgyti magistro laipsnį su sveikata susijusioje srityje.

Top miestai magistro studijoms

Daugybė geriausių pasaulio universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų studentams siūlo su sveikatos priežiūra susijusias magistro studijų programas. Žemiau rasite miestų sąrašą, kurių universitetai yra ypatingai populiarūs tarp sveikatos priežiūros studijas pasirinkusių studentų. Panaršykite ir galbūt atrasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių bei asmeninių tikslų.

Naujai pridėtos programos