Keystone logo
Surask savo farmacijos laipsnį

Atraskite savo farmacijos studijas

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

Būdami farmacijos bakalauro studijų programos studentai sužinosite, kaip vaistai veikia žmogaus organizmą ir kaip kuriami įvairių rūšių vaistai. Farmacijos bakalauro programos orientuotos į vaistų chemines, farmacines ir fizines savybes bei jų pritaikymą praktikoje. Programos dažnai taip pat apima klinikinės farmacijos studijas ir siūlo stažuotes.

Populiariausios vaistinių šalys

Farmacijos studijas baigę absolventai yra labai geidžiami visame pasaulyje. Nesvarbu, ar norite kurti bendruomenės ar ligoninės vaistininko, pramoninio vaistininko ar farmacijos techniko karjerą, galite rinktis iš daugybės studijų programų. Peržiūrėkite toliau pateiktas populiariausias farmacijos studentų studijų kryptis!

Populiariausi vaistinių miestai

Vaistininkai yra vaistų gamybos ir vartojimo ekspertai ir optimizuoja vaistų vartojimą pacientų labui. Jei svajojate studijuoti farmaciją, pradėkite nuo kai kurių populiariausių studijų vietų, kuriose norite tapti sveikatos priežiūros specialistu. Nedvejodami teiraukitės papildomos informacijos tiesiogiai iš mokyklų, užpildydami internetinę formą!