Keystone logo
Surask savo farmacijos laipsnį

Surask savo farmacijos laipsnį

Ką studijuoti
Kur mokytis

Raskite savo internetinį teisės laipsnį Populiarios farmacijos programos

Farmacija susieja sveikatos ir chemijos mokslus, siekdama sertifikuoti veiksmingą ir saugų farmacinių vaistų vartojimą. Vaistininkai atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant pacientų saugą ir visuomenės sveikatos optimizavimą, jie bendradarbiauja su kitomis disciplinomis kurdami ir kurdami vaistus. Universitetai visame pasaulyje siūlo farmacijos bakalauro, magistro ir doktorantūros programas, taip pat individualius kursus.

Kad farmacijos specialistai galėtų pradėti dirbti savo pasirinktoje srityje, jiems dažnai yra privalu pabaigti gana ilgas ir sudėtingas farmacijos studijas. Į šio tipo studijų programas dažnai yra įtraukiama ne tik daugybė teorinių paskaitų, bet taip pat ir gana daug praktinio darbo laboratorijose, o kartais ir ligoninėse ar klinikose. Šias studijas pabaigę žmonės tampa farmacijos specialistais arba farmacijos technikais ir gali dirbti vaistinėse, ligoninėse, klinikose ar farmacijos industrijoje.

Farmacija besidomintys studentai gali pasirinkti vieną iš daugybės įvairiausių farmacijos specialybių. Vienos populiariausių yra klinikinė farmacija, farmacijos chemija, vadyba ar technologijos, tai pat naujų vaistų atradimas. Studentai dažnai gali pasirinkti dienines, ištęstines ar vakarines, o kartais ir internetines ar nuotolinio mokymo farmacijos studijas.

Peržvelkite žemiau pateiktą populiariausių bei geriausiai vertinamų farmacijos studijų sąrašą. Jeigu jums kils kokių nors klausimų apie kurias nors iš studijų programų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.