Keystone logo
Raskite savo sveikatos priežiūros mokslų daktaro laipsnį

Raskite savo sveikatos priežiūros mokslų daktaro laipsnį

Ką nori studijuoti
Kur nori studijuoti

Populiarios sveikatos priežiūros PhD studijų programos

Sveikatos priežiūros doktorantūros programos yra skirtos studentams, norintiems tęsti mokslinę karjerą medicinos srityje. Doktorantūros programos paprastai apima akademinių kursų ir tyrimų derinį bei, priklausomai nuo programos, praktinį mokymą. Doktorantūros studijomis siekiama pagilinti žinias su sveikata susijusioje srityje, o studentai turi parengti originalius tyrimus ir studijų pabaigoje pristatyti disertaciją, kurią vėliau nagrinėja ekspertų komitetas.

Sveikatos priežiūros doktorantūros laipsnį įgiję specialistai gali pradėti karjerą tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus su sveikatos priežiūra susijusiose įmonėse, taip pat kai kuriose vyriausybinėse institucijose. Jie taip pat turi galimybę tęsti akademinę karjerą. Įvairiausi pasaulio universitetai studentams gali pasiūlyti daugybę sveikatos priežiūros specializacijų. Vienos iš populiariausių sričių, kurias savo doktorantūros studijoms renkasi viso pasaulio studentai yra viešoji sveikata, slauga, sveika mityba bei farmacija. Be to, kasmet vis daugiau tarptautinių studentų pasirenka ir klinikinės psichologijos, maisto mokslo (angl. food science) bei alternatyvios medicinos doktorantūros studijas.

Peržvelkite žemiau pateiktą vienų iš populiariausių sveikatos priežiūros doktorantūros studijų programų sąrašą ir palyginkite skirtingų studijų programas, kainas bei trukmę. Be to, jeigu jums kils kokių nors klausimų apie kurias nors iš čia pateiktų programų, galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir su jus dominančiu universitetu susisiekti tiesiogiai.

Top sveikatos priežiūros PhD programos

Daugybė geriausiai vertinamų pasaulio universitetų studentams siūlo sveikatos priežiūros doktorantūros studijų programas. Vienos iš populiariausių sveikatos priežiūros studijų, kurias dažniausiai renkasi viso pasaulio studentai yra medicinos, slaugos, viešosios sveikatos bei sveikos mitybos doktorantūros studijos. Palyginkite skirtingų universitetų bei kitų aukštųjų mokyklų siūlomas sveikatos priežiūros doktorantūros studijų programas ir tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais.

Top šalys sveikatos priežiūros PhD studijoms

Dėl tokios didelės universitetų bei kitų tipų aukštųjų mokyklų įvairovės pasirinkti jums tinkamiausią aukštąją gali būti gana painu, ypatingai jeigu planuojate mokytis viename užsienio universitetų. Žemiau rasite šalių sąrašą, kurių universitetai siūlo vienas iš geriausių ir studentų labiausiai mėgstamas sveikatos priežiūros doktorantūros studijų programas. Užmeskite akį ir galbūt rasite studijas, kurios jums padės pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių ir asmeninių tikslų.

Top miestai sveikatos priežiūros doktorantūros studijoms

Tam kad atrastumėte geriausią bei jums labiausiai tinkantį universitetą savo sveikatos priežiūros doktorantūros studijoms, peržvelkite žemiau pateiktą miestų sąrašą, kurių universitetai siūlo vienas geriausiųjų studijų programų. Čia galėsite palyginti įvairių universitetų siūlomų studijų programas, kainas bei trukmę, o taip pat galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais.