Keystone logo
Raskite savo sveikatos priežiūros mokslų daktaro laipsnį

Ieškoti sveikatos priežiūros PhD studijų

Kokios srities studijos jus domina?
Kur norite studijuoti?

Sveikatos doktorantūros programos yra skirtos sukurti aukšto lygio sveikatos priežiūros specialistus, integruojant išsamias konkrečios su sveikata susijusios srities žinias, gerai išmanant teorines disciplinas ir įvaldant pažangius tyrimo metodus. Sveikatos mokslų daktaro laipsnis paprastai apima kursinius darbus ir daktaro disertaciją, o baigti reikia mažiausiai ketverių metų.

Geriausios doktorantūros sveikatos programos

Žymiausi universitetai visame pasaulyje siūlo daugybę su sveikata susijusių sričių doktorantūros studijų programų. Kai kurios iš populiariausių doktorantūros studijų programų, kurias pasirenka sveikatos profesijų studentai, yra medicinos, slaugos, visuomenės sveikatos, mitybos ir klinikinių mokslų daktaro laipsniai. Palyginkite studijų programas, sutaupykite laiko ir susisiekite tiesiogiai su universitetais!

Populiariausios sveikatos mokslų daktaro laipsnio šalys

Pasirinkti šalį, kurioje nori dalyvauti doktorantūros programoje, gali būti sudėtinga užduotis, ypač studentams, kurie nori išvykti studijuoti doktorantūroje į užsienį. Norėdami apžvelgti įvairias galimybes visame pasaulyje, peržiūrėkite toliau pateiktas populiariausias sveikatos mokslų daktaro laipsnio studijų vietas.

Top miestai sveikatos priežiūros doktorantūros studijoms

Tam kad atrastumėte geriausią bei jums labiausiai tinkantį universitetą savo sveikatos priežiūros doktorantūros studijoms, peržvelkite žemiau pateiktą miestų sąrašą, kurių universitetai siūlo vienas geriausiųjų studijų programų. Čia galėsite palyginti įvairių universitetų siūlomų studijų programas, kainas bei trukmę, o taip pat galėsite užpildyti trumpą užklausos formą ir tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais.

Naujai pridėtos programos