Keystone logo
Vokietija

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Vokietija 2023

Įstaigų skaičius: 244
  • Oldenburg, Vokietija
  • Stavanger, Norvegija

  Europos migracijos ir tarpkultūrinių santykių magistrantūros studijos (EMMIR) yra pirmasis Afrikos, Europos ir Azijos Erasmus Mundus migracijos studijų magistrantūros kursas, kurį bendrai vykdo trys Afrikos, keturi Europos ir du Azijos partneriai, kuriems padeda platesnis asocijuotų partnerių tinklas. . EMMIR yra unikali studijų programa, orientuota į migraciją taikant tarpkultūrinį požiūrį, suteikianti studentams gilius teorinius ir metodologinius migracijos studijų įgūdžius ir skatinanti juos atlikti lauko darbus pirmiausia Afrikos, Azijos ir Europos kontekste. Ji sukurta kaip daugiadisciplininė dvejų metų magistro programa (120 ECTS), kurioje nagrinėjamos svarbios šiuolaikinės problemos vis dar besiformuojančioje studijų srityje.

  • Reutlingen, Vokietija

  Tarptautinėje mokymosi aplinkoje ugdome būsimus lyderius, kurie atsakingai formuos mūsų pasaulinę ekonomiką ir visuomenę. ESB verslo mokykla yra valstybinio, valstybės finansuojamo Reutlingeno universiteto dalis ir jau keturiasdešimt metų nustato jaunų lyderių švietimo ir mokymo standartus tarptautinio verslo administravimo ir verslo inžinerijos srityse. Netoli Štutgarto esanti ESB verslo mokykla yra klestinčiame regione, kuriame gyvena daug pasaulinių žaidėjų, pvz., automobilių ar mechaninės inžinerijos.

  • Rotterdam, Olandija
  • Bilbao, Ispanija
  • + 5 Daugiau

  Europos postindustrinių miestų universitetas (UNIC) buvo įkurtas 2020 m., siekiant pasiūlyti įtraukų ugdymą naujai studentų kartai. 10 Europos universitetų aljansas, įsikūręs postindustriniuose miestuose ir finansuojamas Europos Komisijos, bendradarbiauja su miesto institucijomis, siekdamas užtikrinti, kad miesto problemos būtų įtrauktos į mokymą ir mokslinius tyrimus visiems besimokantiesiems prieinamu ir įtraukiu būdu. Aljansas pradeda savo pirmąjį jungtinį magistro laipsnį 2023 m. ir ieško studentų, kurie paspartins savo miestų postindustrines transformacijas ir taps aukštos kvalifikacijos absolventais naujose mokslo disciplinose, kurios atitinka kintančios ekonomikos poreikius Europoje ir aplink ją. pasaulis.

  • Fürth, Vokietija

  Esame SRH dalis – švietimo ir sveikatos įmonė, kuri jau daugiau nei 50 metų veda žmones jų mokymosi keliu. Kiekvienas mokosi skirtingai. Todėl mūsų užduotis yra teikti asmeninę paramą kiekvienam asmeniui, sudarydama sąlygas sėkmingam gyvenimui.

  • Barcelona, Ispanija
  • Esch-sur-Alzette, Liuksemburgas
  • + 6 Daugiau

  Europos universitetų konsorciumas sukūrė naują ir novatorišką visos Europos programą EUMaster4HPC, daugiausia dėmesio skiriant didelio našumo sprendimams. EUMaster4HPC suburia pagrindinius HPC švietimo dalyvius Europoje, kad parengtų naujos kartos aukštos kvalifikacijos ir talentingus HPC ekspertus, kurie paskatintų Europos skaitmeninę transformaciją. EUMaster4HPC remiasi naujoviškomis mokymo programomis ir mokymo paradigmomis, akademiniu meistriškumu, pasaulinio lygio HPC ekspertais, prieiga prie superkompiuterių centrų ir stipria pramonės parama.

  • Ulm, Vokietija

  Ulmo universitetas buvo įkurtas 1967 m. ir nuo to laiko dinamiškai vystėsi. Patrauklus ir į ateitį orientuotas kursų katalogas, kokybiškas akademinis išsilavinimas, tarptautinė įvairovė, tarpdiscipliniškumas ir pažangiausi novatoriški tyrimai tapo prekės ženklais.

  • Berlin, Vokietija

  FUBiS yra intensyvi akademinė Freie Universität Berlin programa, per kurią studentai gali uždirbti kreditus, kurie gali būti įskaičiuoti į jų laipsnius jų gimtosiose institucijose. FUBiS užsiėmimai vyksta nuo 3 iki 6 savaičių ir vyksta tiek vasarą, tiek žiemą.

  • Heide, Vokietija

  Vakarų pakrantės taikomųjų mokslų universitetas yra vienas jauniausių Šlėzvigo-Holšteino valstybinių universitetų ir, be modernios įrangos, daugiausia dėmesio skiria į praktiką orientuotam mokymui ir gerai priežiūrai. Iš viso mokosi apie 1 900 studentų, o individuali mokymosi aplinka ir darbas mažose grupėse individualiuose kursuose yra vertinamas. Vieta Heidėje / Holšteine yra ideali jūsų turizmo studijoms, nes miestas yra netoli tokių turistų lankomų vietų, kaip Büsum, St. Peter-Ording, Sylt ir Hamburgas. Trumpai tariant: jūs studijuojate, kur vyksta turizmas, ir gaunate naudos iš stipraus tinklo su daugybe (regioninių) praktinių turizmo pramonės partnerių. Be to, mūsų universitete yra įsikūręs Vokietijos turizmo tyrimų institutas. Kadangi institutas atlieka į taikymą orientuotus tyrimus, yra sujungtas visoje šalyje ir turi puikią reputaciją praktikoje, jums gali būti lengviau pradėti savo karjerą. Nuolat perkeldami žinias iš dabartinių tyrimų rezultatų į mokymą, siūlome jums į ateitį orientuotą laipsnį.

  • Hamburg, Vokietija

  Kühne Logistics University – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – yra privatus universitetas, įsikūręs Hamburgo HafenCity. KLU yra vienas iš nedaugelio privačių universitetų Vokietijoje, turinčių teisę suteikti savo daktaro laipsnius. Nepriklausomo, valstybės sertifikuoto universiteto pagrindinės mokslinių tyrimų sritys yra tvarumas, skaitmeninė transformacija ir vertės kūrimas transporto, pasaulinės logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityse. 2020 m. KLU švenčia savo 10 metų jubiliejų su šūkiu „10 metų apdovanojimus pelniusio mokymo ir mokslo“.

  • Eltville, Vokietija

  IRE|BS nekilnojamojo turto akademija, priklausanti Regensburgo universiteto institutui, yra įsipareigojusi siekti aukščiausios kokybės ir yra tarptautinė nekilnojamojo turto specialistų universitetinio ir neakivaizdinio mokymo lyderė. Jau daugiau nei tris dešimtmečius nuolat esame žingsniu priekyje nekilnojamojo turto kvalifikacijos reikalavimų.

  • Fulda, Vokietija

  Universitetas siūlo platų akademinio ir profesinio išsilavinimo spektrą, ypatingą dėmesį skiriant „sveikatai, mitybai ir maistui“. Su privačiomis įmonėmis ir pramonės šakomis vykdoma daugybė mokslinių tyrimų ir plėtros projektų. Fuldos universitetas bendradarbiauja su maždaug. 100 universitetų visame pasaulyje. Tarptautinių programų skaičius nuolat auga: bakalauro, pvz., „Tarptautinis verslas ir vadyba“, „Mokslas ir inžinerija“ arba „Tarptautiniai sveikatos mokslai“, taip pat magistrantūros programos, tokios kaip „Tarptautinė vadyba“, „Tarpkultūrinė komunikacija ir Europos studijos“. , „Tarptautinės maisto verslo ir vartotojų studijos“ arba „Pasaulinė programinės įrangos kūrimas“ iš dalies arba visiškai dėstomos anglų kalba.

  • Potsdam, Vokietija

  Potsdamo sporto ir vadybos taikomųjų mokslų universitetas, kaip ne pelno siekianti Brandenburgo valstybinės sporto asociacijos (LSB) institucija, sutelkė dėmesį į sportą ir sveikatą kaip nepriklausomą specifinį profilį. Diegimo metu peržengiamos mokymo ir mokslinių tyrimų ribos, puoselėjami ryšiai su kitais dalykais ir kuriami tinklai su praktika. Didėjant sporto svarbai visai visuomenei, atsirado išplėstas sporto supratimas, kuris pvz. B. apima sportinį judėjimą prevenciniais ir terapiniais tikslais, taip pat sporto ir mankštos pramonės įmonių organizavimo valdymą. Dėl šių pokyčių sporto mokslas taip pat yra perversmo fazėje.

  • Munich, Vokietija

  Sveiki atvykę į HM Hochschule München taikomųjų mokslų universitetą! Kiekvienais metais daugiau nei 2500 tarptautinių studentų ir mokslininkų prisijungia prie mūsų talentingos akademinės bendruomenės viename gražiausių, istorinių ir aukštųjų technologijų miestų Vokietijoje. Siūlome geriausią įmanomą pagalbą, kad padėtume jaustis kaip namie Vokietijoje, Miunchene ir mūsų universitete.

  • Dortmund, Vokietija
  • Frankfurt, Vokietija
  • + 5 Daugiau

  Tarptautinė vadybos mokykla (ISM) yra viena iš pirmaujančių Vokietijos privačių verslo mokyklų. Įkurta 1990 m., ISM turi septynis miestelius Dortmunde, Frankfurte prie Maino, Miunchene, Hamburge, Kelne, Štutgarte ir Berlyne. Jame mokosi daugiau nei 3850 studentų. Tarptautiškumas, stipri praktinė orientacija ir asmeninė mokymosi atmosfera yra tokia pat ISM sėkmės istorijos dalis, kaip ir profesinių įgūdžių mokymas bei intensyvus minkštųjų įgūdžių mokymas. Tai apima ne tik įdomius praktinius projektus, atvejų tyrimus ir stažuotes, bet ir glaudų bendravimą su verslo pasaulio dėstytojais. Šie sėkmės veiksniai atsispindi visose ISM bakalauro, magistro ir MBA programose.

  • Munich, Vokietija

  Miuncheno medicinos tyrimų mokykla (MMRS) yra centrinė LMU medicinos fakulteto įstaiga. Jis sukurtas kaip skėtinė struktūra, apimanti visas doktorantūros studijas (įprastas daktaro disertacijas ir struktūrines doktorantūros programas) žmonių medicinos, odontologijos, žmogaus biologijos ir gyvybės mokslų srityse.