Keystone logo
Jungtinė Karalystė

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Jungtinė Karalystė 2023

Įstaigų skaičius: 781
  • Newcastle upon Tyne, Jungtinė Karalystė

  Pasaulinis 125 geriausių universitetų (QS World University Rankings 2023) universitetas Niukasle gyvena 29 000 studentų iš 140 šalių. „Russell Group“ įkūrėjai esame vienas iš 19 universitetų pasaulyje – ir tik trys JK – sulaukę penkių plius QS žvaigždučių įvertinimo už bendrą meistriškumą (2022 m.). Savo ištakas galime atsekti iki Medicinos ir chirurgijos mokyklos, įsteigtos 1834 m. Šiandien pasaulinio lygio mokslinius tyrimus deriname su pasaulinio lygio akademine patirtimi.

  • Winchester, Jungtinė Karalystė

  Vinčesterio universitetas suteikia studentams galimybę išnaudoti visą savo potencialą ir pakeisti pasaulį. Įsikūrę Vinčesteryje, nuostabiame, esminiame Anglijos mieste, turinčiame turtingą paveldą ir gyvybingą šiuolaikinę kultūrą, universiteto draugiški ir kompaktiški miesteliai suteikia studentams galimybę gyventi mieste ir miesteliuose. Esame geroje vietoje, su puikiu susisiekimu susisiekimu, todėl Londoną ar pakrantę pasieksite per valandą, o Sautamptono oro uostas yra vos už 10 minučių kelio traukiniu.

  • Bristol, Jungtinė Karalystė
  • Stapleton, Jungtinė Karalystė

  UWE Bristol suteikia jums galimybę pasirinkti. Išsirinkti universitetą, kuris meta sau tiek pat iššūkių, kiek ir tu. Norėdami pasirinkti aistrą, kuri suteikia jums tikslą. Pasirinkti bendruomenę, kuri veda kelią, skatina viskuo suabejoti ir tapti geriausiu.

  • Shadwell, Jungtinė Karalystė

  LIS yra nauja Londono įstaiga. Jų programos yra labai tarpdisciplininės ir suskirstytos į sudėtingas realaus pasaulio problemas. Kodėl? Kadangi pasaulis yra prisotintas sudėtingų problemų, reikalaujančių tarpdisciplininio požiūrio; jų sprendimai nebus iš vieno dalyko ar specialybės. Nuo klimato kaitos iki organizacinės kultūros – šiandienos sudėtingos problemos turi būti vertinamos ne iš vienos perspektyvos. Tai daro LIS. Jie moko savo mokinius tapti ekspertais problemų sprendėjais.

  • Madrid, Ispanija
  • Amsterdam, Olandija
  • + 8 Daugiau

  IE universitetas yra geriausias tarptautinis universitetas Ispanijoje, kurio miesteliai yra Madride ir Segovijoje. Pripažinta kaip viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institucijų pasaulyje, IE formuoja lyderius, skatinančius inovacijas ir pokyčius organizacijose, suteikdama mokymosi aplinką, kurioje technologijos ir įvairovė vaidina pagrindinį vaidmenį skatinant pasaulinę viziją, verslumo mąstymą ir humanistinį požiūrį.

  • Kingston upon Thames, Jungtinė Karalystė
  • London, Jungtinė Karalystė

  Kingstono universitete mes aistringai siekiame pagerinti savo studentų gyvenimo galimybes, padėdami jiems maksimaliai išnaudoti savo mokymosi galimybes ir aprūpinti juos ateities įgūdžiais ir žiniomis, kurių reikia reiklioje XXI amžiaus darbo vietoje.

  • Oxford, Jungtinė Karalystė

  Lady Margaret Hall (LMH) yra Oksfordo universiteto kolegija. Įkūrėjai koledžą pavadino ledi Margaret Beaufort, karaliaus Henriko VII motinos ir žinomos stipendijų ir mokymosi globėjos, garbei. Pirmieji devyni studentai buvo priimti 1879 m. Kolegija išaugo, atvėrė duris vyrams ir dabar yra daugiau nei 600 studentų ir 45 stipendininkų bendruomenė. LMH yra viena iš 39 Oksfordo universiteto kolegijų, vieno aukščiausiai vertinamų universitetų pasaulyje ir seniausio anglakalbiame pasaulyje.

  • Leeds, Jungtinė Karalystė

  Mes suburiame kompiuterių mokslo, chemijos, inžinerijos, matematikos, fizikos ir astronomijos ekspertus, kad galėtume teikti puikų mokinių švietimą ir mokslinius tyrimus šiose mokyklose.

  • South Kensington, Jungtinė Karalystė

  Būdami Londono imperatoriškojo koledžo, pasaulinio mokslo ir technologijų lyderio, dalis, skatiname pasaulinį verslą ir socialinę transformaciją, derindami verslą, technologijas ir verslumo mąstymą. Mes deriname novatorišką mąstymą ir įžvalgą su naujomis technologijomis, kad sukurtume realaus pasaulio problemų sprendimus, naudingus verslui ir gerindami visuomenę.

  • London, Jungtinė Karalystė

  Londono bankininkystės ir finansų institutas (LIBF) buvo gerbiamas vardas britų švietime daugiau nei 140 metų. Mes teikiame bakalauro ir magistrantūros kursus JK ir tarptautiniams studentams ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną. Kaip mažesnė specializuota universitetinė kolegija su ekspertų fakultetu, esame puikioje vietoje padėti jums karjeros kelyje – padėjome tūkstančiams studentų visame pasaulyje tai padaryti. Mūsų kursai suteikia įgūdžių, kurių reikia verslo, vadybos, duomenų mokslo ir finansų karjerai, daug dėmesio skiriant praktiniams įgūdžiams, paimtiems iš realių situacijų.

  • London, Jungtinė Karalystė

  Londono King's College yra vienas iš 35 geriausių universitetų pasaulyje (QS World University Rankings 2022) ir vienas seniausių Anglijoje (įkurtas 1829 m.). Universitete yra daugiau nei 29 600 studentų, iš kurių šiek tiek mažiau nei 11 000 yra tarptautiniai studentai iš 150 pasaulio šalių.

  • London, Jungtinė Karalystė

  Įsikūręs vienoje įdomiausių pasaulio sostinių, London Met yra svetingos įkvepiančių ir ryžtingų besimokančiųjų, mokytojų ir novatoriškų mąstytojų bendruomenė. Siūlome platų kursų spektrą – nuo bakalauro ir magistrantūros studijų iki trumpų kursų ir profesinių kvalifikacijų, iš kurių daugelis yra prieinami studijuoti visą ar ne visą darbo dieną, kad geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

  • Madison, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teaneck, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 3 Daugiau

  Didžiausias privatus universitetas Naujajame Džersyje, FDU, yra ne pelno siekianti, ne sektantiška, daugiakampė institucija. Įkurtas 1942 m., FDU gavo ketverių metų statusą 1948 m., o patvirtinimą kaip universitetą 1956 m. Universitetas siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro studijų programų, įskaitant farmacijos, slaugos praktikos, klinikinės psichologijos ir mokyklos psichologijos doktorantūros programas; ir AACSB akredituota verslo mokykla. Studijų programos siūlomos dviejuose Naujojo Džersio miesteliuose ir dviejose FDU vietose už JAV ribų: Wroxton College, Oksfordšyre, Anglijoje, ir Vankuverio miestelyje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje.

  • Bradford, Jungtinė Karalystė

  Bradfordo universitete pagrindinis dėmesys skiriamas socialinio, kultūrinio ir ekonominio poveikio sąlygų kūrimui. Esame įsipareigoję siekti socialinės įtraukties, o mūsų darbas, siekiant išplėsti galimybes ir suteikti studentams galimybę išnaudoti savo potencialą, leido mums per pastaruosius dvejus metus viršyti Anglijos universitetų socialinio mobilumo indeksą.

  • Boston, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • San Francisco, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • + 4 Daugiau

  Daugiau nei pelno nesiekianti verslo mokykla Hult yra dinamiška daugiakultūrė bendruomenė, kuri ugdo, įkvepia ir jungia kai kuriuos į ateitį žiūrinčius verslo talentus. Mes pakeičiame tradicinį požiūrį į švietimą, naudodami mokymosi veikiant patirtį, kad studentų įgūdžiai nuo tada, kai jie prisijungia prie mūsų, taptų išskirtiniu verslininku, nuo tada, kai jie baigia mokslus.