Keystone logo
Taivanas

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Taivanas 2024

Įstaigų skaičius: 7
  • 151號, Taivanas

  Daugiau nei pusę amžiaus Fooyin University liudija Taivano žmonių palikimą kiekvienoje kartoje ir eroje. Išlieka tik darbšti ir kukli atmosfera. Kiekviename savo mokyklos plėtros proceso etape pasiekėme puikių rezultatų puslapius.

  • 78號, Taivanas

  Mokykla buvo įkurta 1952 m. Birželio mėn. Ir pavadinta „Medicinos darbuotojų rengimo klasė pietų Taivane“. 1953 m. Rugpjūčio mėn. Jis buvo pakeltas į „Taivano provincijos Tainano profesinę slaugos mokyklą“. Per penkiasdešimt metų mokykla ugdo vis daugiau iškilių slaugos talentų, dirbančių šalyje ir už jos ribų bei sulaukiančių gilių pagyrų.

  • 89, Taivanas

  Chung Hwa University Of Medical Technology (HWAI), iš pradžių žinomas kaip Kinijos jaunesnysis medicinos technologijų koledžas, buvo įkurtas 1968 m. Jen-Te apskrityje, Tainan Hsien, siekiant pasiūlyti akademines galimybes jaunimui, besidominčiam medicinine priežiūra.

  • 110號, Taivanas

  Dėl odontologų trūkumo pokario laikais 54-aisiais Taivane dr. Ju-Chuan Chou Chung Shan Medical University pirmtakas), siekdamas paruošti odontologus. Mokykla buvo pavadinta daktaro Suno Yat-Seno, kitaip vadinamo Chung-Shan, vardu, pripažįstant jo patriotizmą. Reikalavimas, kad institutas būtų pakeltas į kolegijos lygį, laikui bėgant augo. Po didelių pastangų ir vykdant programas, 1977 m. Švietimo ministerija suteikė mūsų mokyklai galimybę pereiti į Chung Shan medicinos ir odontologijos koledžą. Vis dėlto mes vis progresavome ir plėtėmės. 2001 m. Institutas buvo reorganizuotas į Chung Shan Medical University (CSMU).

  • 365, Taivanas

  NTUNHS buvo įkurta 1954 m. Kaip Taivano provincijos jaunesnioji slaugos kolegija. 1963 m. Kolegija susijungė su Taipėjaus vyresniąja medicinos mokykla, įkurta 1947 m., Ir tapo penkerių metų jaunesniuoju koledžu - Taivano provincijos slaugos ir akušerijos profesine mokykla. 1981 m. Kolegija tapo Nacionaliniu Taipėjaus slaugos koledžu ir 1994 m. Vėl buvo pertvarkyta į Nacionalinę Taipėjaus slaugos kolegiją. Galiausiai 2010 m. Rugpjūčio mėn. Švietimo ministerija patvirtino naują mokyklos pavadinimą „Nacionalinis Taipėjaus slaugos ir sveikatos universitetas“. Mokslai “, pripažįstant išskirtinę mokyklos plėtrą ir pasiekimus. Universitete yra trys kolegijos: Slaugos kolegija, Sveikatos technologijų kolegija ir Žmogaus raidos ir sveikatos kolegija, taip pat Bendrojo ugdymo centras.

  • 91號, Taivanas

  China Medical University (CMU) buvo įsteigtas kaip Kinijos medicinos koledžas 1958 m. Birželio 6 d. Ir 2003 m. Transformavosi į China Medical University . Tai pirmoji Taivano akademinė įstaiga, kurioje teikiamos kinų medicinos ir farmacijos programos. Universitetas nuolat augo iki dabartinės Taivano medicinos universitetų pozicijos. Universitete yra du pagrindiniai miesteliai: Taičungas (įskaitant Wuquaną ir Ankangą) ir Beigangas.

  • Taichung, Taivanas

  1967 m. Gegužės 7 d. „Hungkuang“ įkūrėjas dr. Yu Linas Wangas įkūrė „Hungkuang“ slaugos kolegiją, perduodamas savo tėvo palikimą medicinos tarnyboje. Tų pačių metų liepos 12 d., Remus ir ratifikavus Švietimo ministeriją, daktaras Yu Linas Wangas tapo pirmuoju mokyklos prezidentu.