Keystone logo
Tailandas

Geriausi universitetai Sveikatos priežiūra Programos į Tailandas 2023

Įstaigų skaičius: 58
  • MMIPRICISION, Tailandas

  Pasaulinių studijų mokykla yra nauja ir novatoriška Thammasato universiteto akademinė iniciatyva ir pirmaujanti pasaulio sveikatos ir socialinių inovacijų lyderė Tailande, Pietryčių Azijoje ir kitur, turinti puikių tyrimų apie visuomenės sveikatą lemiančius veiksnius, orientuota į studentą. mokymas ir akademinės paslaugos, atitinkančios bendruomenės poreikius. Mokykla turi unikalią poziciją, nes ji yra nacionalinis, regioninis ir pasaulinis pasaulinių studijų, žmonių saugumo ir gerovės centras, bendradarbiaujant su akademine ir profesinėmis bendruomenėmis.

  • Bangkok, Tailandas

  Akademinė brangenybė Bankoko širdyje, Chulalongkorn University yra pirmasis ir prestižiškiausias Tailando universitetas. 1917 m. Karaliaus Vajiravudho įkurtas tėvo karaliaus Chulalongkorno garbei universitetas nuo pat savo įkūrimo garsėjo akademine kompetencija. Šiandien ji išaugo iki 26 mokymo padalinių (19 fakultetų, 3 mokyklos, 3 kolegijos, 1 institutas), kuriuose mokosi maždaug 26 000 bakalauro ir 11 000 absolventų bei 3000 dėstytojų.

  • Wismar, Vokietija
  • Bangkok, Tailandas
  • + 3 Daugiau

  WINGS - „Wismar International Graduation Services“ - dukterinė įmonė „Wismar University“ (Vokietija) - siūlo neakivaizdines programas ir sertifikuotą kvalifikacijos kėlimą specialistams. Studijų programos siūlomos ekonomikos, technologijų ir dizaino srityse, per kurias galite įgyti aukštąjį valstybinį išsilavinimą, pavyzdžiui, bakalauro, diplomo ar magistro laipsnį. Tuo remdamiesi WINGS buvo įsteigta 2004 m. Pagrindiniai uždaviniai yra tobulinti, organizuoti ir platinti neakivaizdinio ir tęstinio mokymo programas pagal akademinę Vismaro universiteto kompetenciją.

  • Manchester, Jungtinė Karalystė
  • Budapest, Vengrija
  • + 62 Daugiau

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pratu Chai Sub-district, Tailandas

  มหาวิทยาลัยราชภัฏพระนครศรีอยุธยา Jis kilęs iš Senojo miesto mokytojų rengimo mokyklos, kurią karalius Chulalongkornas (Rama V) buvo maloniai maloniai įteikęs 30 000 batų Dharmos ministerijai, kad ji įsteigtų mokytojų rengimo mokyklą. 1905 m. Liepos 1 d., Vėliau išsivystė į Phra Nakhon Si Ayutthaya mokytojų rengimo mokykla ir Phra Nakhon Si Yuthaya mokytojų kolegija, atitinkamai

  • Khlong Nueng, Tailandas

  Valaya Alongkorn Rajabhat University kuriam vadovauja karališkasis globėjas, įkūrė Jos Karališkoji Didenybė Somdetch Phra Raja Pituchha Chao Fa Valaya Alongkorn, Khetas Luangas, Phetchaburi princesė. HRH princesė Valaya Alongkorn labai rūpinosi jaunų Tailando moterų švietimu.

  • Khok Khian, Tailandas

  kabinete 2003 m. Liepos 8 d. Posėdyje iš esmės buvo patvirtintas universitetų steigimas Narathiwat ir Nakhon Phanom provincijose. sujungiant provincijoje jau egzistuojančias švietimo įstaigas kad kartu panaudotumėte išteklius, kad gautumėte didžiausią naudą Investicijų yra kuo mažiau. neprieštaraujant buvusios ugdymo įstaigos ugdymo filosofijai ir misijai

  • Tha Sut, Tailandas

  Mae Fah Luang University (MFU) buvo įkurtas kaip savarankiškas viešasis universitetas, pagal Karališkąją chartiją, 1998 m., Gausiai remiant Tailando karališkajai vyriausybei. Universitetas buvo įsteigtas siekiant patenkinti Tailando šiaurėje gyvenančių žmonių poreikius ir paminėti maloningą karaliaus motinos, jos karališkosios didenybės princesės Srinagarindros, savo subjektams meiliai žinomos kaip „Mae Fah Luang“, indėlį.

  • Pa O Don Chai, Tailandas

  วิทยาลัยเชียงราย 2003 m. Liepos 18 d. Patvirtinta Universitetų ministerijos, leidžiančios valdyti bakalauro laipsnį prižiūrint Švietimo ministerijai. Pagal Privačių aukštųjų mokyklų įstatymą (Nr. 2) B.E. 2535

  • Thai Buri, Tailandas

  Walailak University 26 metai. Tačiau vietinių gyventojų judėjimas į universitetą Nakhon Si Thammarat provincijoje prasidėjo maždaug prieš 50 metų, 1967 m. Tačiau praėjo 12 metų, kol parlamento nariai iš Nakhon Si Thammarat 1979 m. pasiūlė Parlamentui teisės aktus, kad provincijoje būtų įsteigtas universitetas.

  • Lak Hok, Tailandas

  Rangsit University : Įsikūręs dviejuose šimtuose devyniasdešimt dviejuose (292) razinų Lak-Hok rajone, Paholyothin Road, Pathumthani provincijoje, tik trys (3) kilometrai nuo Don Muang oro uosto. Universitetą supa 4000 aukštų Muang-Ake bendruomenė.

  • Bang Phli District, Tailandas

  „Sarasas“ susijusios mokyklos Ji pripažįstama kaip dvikalbė mokykla, kuriai tenka mokytis užsienio kalbų potencialo. ypač anglų kalba, kol paaiškėjo Kartu su akademinėmis žiniomis įvairiose srityse nuo 1964 m. Iki šiol galimybė buvo išplėsta ir į aukštąjį mokslą, būtent „ สถาบันเทคโนโลยีแห่งสุวรรณภูมิ “ (SUVARNABHUMI TECHNOLOGY INSTITUTEE OF TECHNOLOGY -SVIT).

  • Lam Sai, Tailandas

  1887 m. (BE 2430) Jo Didenybė karalius Chulalongkornas (karalius Rama V) įkūrė pirmąjį Tailando Sangha koledžą, vadinamą „Mahadhatu Witthayalai“, kuris buvo įsikūręs Wat Mahadhatu Bankoke. Tai buvo vieta, kur vienuoliai, naujokai ir pasauliečiai atvyksta studijuoti Tipiṭaka ir aukštojo mokslo.

  • Dusit District, Tailandas

  Rajamangala University of Technology Phra Nakhon buvo įkurtas 1975 m. Vasario 27 d., Kai Karališkajame leidinyje buvo paskelbtas ir įsigaliojo „Profesinio mokymo ir technologijų kolegijos“ įstatymas. Įstatymu buvo siekiama sukurti profesijos mokytojus, turinčius bakalauro laipsnį, kad jie dėstytų profesinį išsilavinimą profesiniu, bakalauro ir pažengusių profesinių pažymėjimų lygiu.

  • Bang Toei, Tailandas

  1996 m. Shinawatra University prasidėjo daktaro Thaksino Shinawatros ir profesoriaus dr. Pura Chai Piamsomboon iniciatyva. Įkurti privatų universitetą Norėdami padėti remti kaimyninių šalių ir regionų vystymąsi, kartu su idėja sukurti modelį Universitetas draugiškas aplinkai, kurią dr. Sunthornas Boonyathikarnas iki 1999 m., Universiteto biurai leidžia įkurti iš Shinawatra University . Shinawatra University siekia būti pirmaujančiu tarptautiniu universitetu, orientuotu į akademinius tyrimus. Universitetas siekia tobulumo mokantis ir dėstant, naujovių, lyderystės. Verslumo ugdymas Bendruomenės dalyvavimas ir paslaugos Ji veikia laikydamasi aukščiausių etikos standartų ir teikia pirmenybę socialinei atsakomybei.